MRU VSF vs Ryterna Group (77:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 30 d., Antradienis, 20:20 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Ryterna Group“ (77:69)

2018 sausio 30 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 862

Sausio 30d. Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai „MRU VSF“ prieš svečius „Ryterna Group“ .

Rungtynės prasidėjo apylygiai ir neivienai komandai nepavyko parodyti pranašumo iškarto (10:10). Komandos ir toliau keitėsi taikliais metimais ir dvi taiklios R. Živatkausko baudos leido pirmauti svečiams po pirmojo kėlinio (19:21).

Antrajame kėlinyje rezultatas per daug nesikeitė ir komandos toliau žaidė lygų žaidimą (29:31). „MRU VSF“ buvo spurtave ir atitrūkę nuo varžovų tačiau keli taiklūs „Ryterna Group“ metimai leido išlyginti rezultatą prieš ilgąją pertrauką (39:39).

Trečiajame kėlinyje rungtynės ir toliau vyko taškas į tašką (49:47), vęliau svečiams kiek pavyko spurtuoti, bet ir vėl kėlinuko gale rezultatas tapo apylygus (55:57).

Ketvirtajame kėlinuke „MRU VSF“ spurtavo 11:2, kas jiems leido atitrūkti nuo varžovų 8 taškų skirtumu (74:66). Svečiai dar bandė vytis, tačiau pritūko laiko, o ir laisvi metimai neįkrito, todėl sunkią pergalę rungtynių pabaigoje iškovojo „MRU VSF“ 77:69 (19:21, 20:18, 16:18, 22:12). Jiems tai buvo 12-oji pergalė.

„MRU VSF“ komandos žaidėjas Rolandas Palčinskas:

Komandos pergalę lėmė mažos detalės, komandos yra labai apylygės, varžovai matosi, kad žaidžia ne vieną sezoną kartu, gerai žaidžia gynyboje, bet geriau pataikėme pabaigoje kas ir lėmė šiandien mūsų pergalę.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„MRU VSF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alfa būrį“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 22:26 val.)„Randeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „MRU VSF“ komandą (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:42 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje paleido pergalę iš rankų (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:33 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ nors ir iššvaistė solidžią persvarą, tačiau palaužė „Ryterna Group“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)„MRU VSF“ neturėjo vargo su „ASU dubleriais“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:29 val.)„MRU VSF“ užtikrintai nugalėjo „Kauno Rami“ (78:57) (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 01:39 val.)„MRU VSF“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 20:45 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Alumnita “ krepšininkus (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:58 val.)„MRU VSF“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ASU dublerius“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 21:11 val.)