Ryterna Group vs Kauno Rami (69:64)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Kauno Rami“

2018 vasario 20 d., Antradienis, 22:59 val., peržiūros: 512

Vasario 20 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „Kauno Rami“ (svečiai). Šį vakara abi komandos negalėjo pasigirti geru žaidimu puolant, buvo daug netaiklių metimų, klaidų, o geriau tokiame žaidime sekėsi šeimininkams, nors varžovai rungtynių pabaigoje dar atkūrė intrigą, tačiau pergalę iškovojo šeimininkai – 69:64.

Rungtynių starte abi komandos sunkiai rinko taškus, rezultatyvūs išpuoliai buvo reti, o žaidimas aikštelėjo buvo gana inteligentiškas. Įpusėjus ketvirčiui žaidimo sparta padidėjo ir komandos pradėjo lengviau rinkti taškus, o į priekį trūktelėjo šeimininkai (15:7). Po pirmojo kėlinio šeimininkai turėjo jau dviženklį pranašumą – 23:13. Antrame kėlinuke abiejų komandų rezultatyvumas vėl buvo žemas, o per pusę kėlinio niekas ženkliai nepasikeitė – „Ryterna Group“ turėjo 6 taškų pranašumą – 29:23. Antroji ketvirčio pusė buvo permaininga, tačiau svečiai sužaidė geresnę atkarpą ir kėlinio gale prisivijo varžovus – 34:31.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir toliau vyko lygi kova, o šeimininkai susigrąžino dviženklį pranašumą, kuris sužaidus pusę kėlinio buvo jau 17 taškų – 50:33. Svečiai labai greit parodė, kad dar nėra linkę nuleisti rankų ir per keturių minučių atkarpą spurtavo 13:0 ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė jau tik keturi taškai – 50:46. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo atkaklia kova, abi komandos keitėsi gerais epizodais tiek puolime, tiek gynyboje. Didžiąją laiko dalį šeimininkai laikė varžovus 5-8 taškų atstumu, tačiau likus žaisti keturias minutes po L. Varno tritaškio komandas skyrė jau tik vienas metimas – 60:58. Tačiau lemiamu momentu svečiai svaidė vieną po kito metimus pro šalį, o dar koją kišo ir klaidos. Užtkrintai kėlinio pabaigą sužaidusi „Ryterna Group“ iškovojo pergalę rezultatu – 69:64 (23:13, 11:18, 16:15, 19:18).

„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)„Ryterna Group“ dominavo pratęsime ir įveikė „MRU VSF“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Kauno Rami & Gi-Gr“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Kauno Rami“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 23:32 val.)„MRU VSF“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno rami“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 21:24 val.)„Ryterna Group“ pranoko „Kauno NTI ‒ PN“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:36 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Return“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 22:08 val.)„Ryterna Group“ sutriuškino „ASU dublerius“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:16 val.)„Neveronys ‒ LKK“ be vargo įveikė „Kauno Rami“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje įveikę „Elektromontuotoją“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Ryterna Group“ nurungė negausią „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:21 val.)