Kauno savivaldybė & Policija vs KTU Plienas ‒ Spalvų sala (65:94)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“

2018 vasario 11 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 670

Sekmadienį, vasario 11 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „30+” pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno savivaldybė & Policija“ (7/5) bei svečių „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (10/3) ekipų.

Rungtynių pradžioje „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ spurtavo ir pirmavo 2:9. Visgi, „Kauno savivaldybės & Policijos“ trejetas – M.Patašius, T.Ališauskas ir G.Rūkas tiksliais metimais leido savo ekipai persverti runtynių rezultatą ir po pirmojo kėlinuko pirmauti 21:19.

Antrajame kėlinuke po svečių aukštaūgio J. Leitano tolimo šūvio „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nutolo 29:36. Visgi, kėlinuko pabaigoje A. Vaivados tritaškis šiek tiek leido šeimininkams priartėti – 34:39.

Trečiajame kėlinuke „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ spurtavo 0:11 ir sužaidus kelias minutes jau pirmavo 34:50. Kad ir kaip „Kauno savivaldybė & Policija“ stengėsi sumažinti varžovų pranašumą, tačiau puikiai puolime sužaidę svečiai dar labiau padidino savo turimą persvarą – 42:67.

Ketvirtajame kėlinuke „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipos krepšininkai įsūdė penkis tritaškius paeiliui, po kurių jau pirmavo 48:84. Visgi, rungtynių pabaigoje keliais tolimais metimais šeimininkai sugebėjo šiek tiek sušvelninti rezultatą. Galutinis rungtynių rezultatas 65:94 (21:19, 13:20, 8:28, 23:27).

L.Narmontas („KTU Plienas ‒ Spalvų sala“) apie tai, kuo šiandien buvo pranašesni:

„turbūt kovos dvasia ir pataikytais metimais. Gerai pataikėm, puikiai žaidėm, galbūt varžovams ūpą atmušėm. Lengvai pabėgom ir laimėjom.“

30+ lygos mažajame finale minimali „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipos pergalė prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 21:35 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:02 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Sporto manija“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:20 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„DNC“ susitvarkė su „Kauno savivaldybė & Policija“ (93:74) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:18 val.)