Kauno savivaldybė & Policija vs DNC (74:93)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„DNC“ susitvarkė su „Kauno savivaldybė & Policija“ (93:74)

2018 vasario 25 d., Sekmadienis, 18:18 val., peržiūros: 770

Vasario 25d., sekmadienį, Kaustos sporto salėje įvyko 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių, A pogrupio reguliariosios rungtynės tarp: aikštės šeimininkų – „Kauno savivaldybė & Policija“ ir svečių – „DNC“.

Rungtynės prasidėjo gan atkakliu abiejų komandų žaidimu, tačiau praėjus daugiau kaip 4 pirmojo kėlinio minutėm „DNC“ pradėjo kontroliuoti rungtynių eigą. Puikiai organizuojamos K. Meiliūno atakos leido svečiams pelnyti 4 tritaškius per kėlinį, o paskutinę kėlinio sekundę komandos draugo metimą pataisęs D.Bakanas sukrovė „DNC“ komandai dviženklį – 10 taškų pranašumą, po pirmųjų 10 minučių – 18:28. Antrame kėlinyje svečiai pranašumą išlaikė, o pirmos pusės pabaigoje 8 iš eilės P.Valentukonio taškai padidino „DNC“ pranašumą iki 16 – 34:50.

Antroje pusėje „DNC“ vis tolo nuo šeimininkų, bet „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšinininkai nepasidavė ir sužaidę atkarpą 9:0 sumažino atsilikimą iki 11 taškų, tačiau tai viskas ką buvo paruošę šeimininkai trečiame kėlinyje – 51:75. Nors paskutinį ketvirtį tritaškiais laimėjo „Kauno savivaldybės & Policijos“ ekipa, „DNC“ nepaleido pergalės iš rankų ir solidžiai užbaigė rungtynes – 74:93 (18:28, 16:22, 17:25, 23:18).

„DNC“ Donatas Budginas:

Abi komandos susirinko nepilnų sudėčių, tiesiog žaidėm, gal tiesiog labiau savo žaidimą žaidėm, deriniai gavosi, pataikėm, o po to varžovam gavosi sunku pasivyti, tai ir gavosi toks ramus žaidimas.

Permainingose rungtynėse „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ (76:83). (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:51 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:02 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Šernai“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)Pirmame kėlinuke atsiplėšusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:57 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)