DNC vs BC „Gazuotas pienas“ (94:78)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 spalio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“

2017 spalio 11 d., Trečiadienis, 22:44 val., peržiūros: 885

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėjeįvyko Kauno mero taurės 2017 ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „DNC“ ir svečių teisėmis atvykę BC „Gazuotas pienas“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „DNC“ ekipa, kuri neleido varžovams penkias minutes pelnyti taškų ( 9:0). BC „Gazuotas pienas“ pavyko susitvarkyti su puolimu ir ėmė lipti varžovams ant kulnų, kur skirtumas ištirpo iki trijų taškų, tačiau šeimininkų aukštaūgiai toliau darė tvarką po krepšiu ir susigrąžino turėtą pranašumą ( 26:21). Antrą kėlinuką „DNC“ pradėjo „sausa“ atkarpa 11:0 ir pranašumas išaugo iki 16 taškų ( 37:21). J.Pilecko tritaškiai metimai leido BC „Gazuotas pienas“ priartėti prieš varžovų, tačiau šeimininkai sėkmingai užbaigė kėlinuko pabaigą ir komandas vėl skyrė dviženklis pranašumas – 49:36.

Po ilgosios pertraukos BC „Gazuotas pienas“ toliau tolimi metimai skriejo po šalį, o šeimininkai tvarkėsi po krepšiu ( 58:41). Po ilgos pertraukos svečiai surengė sėkmingą atkarpą 10:0. kur skirtumas ištirpo iki 7 taškų ( 63:56). Ketvirčio pabaigoje A.Gedminas vėl priminė apie save ir smeigė du tritaškius metimus paeiliui, kur atstatė turėtą pranašumą ( 69:58). Ketvirtame kėlinyje BC „Gazuotas pienas“ dar bandė kabintis greitomis atakomis, tačiau likus žaisti keturias minutes „DNC“ surengė spurtą 9:0 ir sudėliojo visus taškus į vietą, kur iškovojo kelialapį į pusfinalį – 94:78.

BC „Boom“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Gazuotas pieną“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)„DNC“ nepaliko jokių vilčių „ICE“ komandai (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)„DNC“ antroje rungtynių dalyje nepaliko vilčių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipai (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė Sabonio KC ‒ „Liūtuko“ pasipriešinimą (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Nerezultatyviame sezono starte ‒ nelengva BC „Gazuoto pieno“ pergalė prieš „Lemorą“ (2017 rugsėjo 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Brentex Trailer“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 21:51 val.)Įtemptoje kovoje „Omega“ įveikė „DNC“ ekipą (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Kauno TPMC“ ‒ naujieji Kauno mero didžiosios taurės laimėtojai!!! (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:20 val.)