Advokatų kontora „Konsus“ vs DNC (60:94)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 spalio 19 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC“ antroje rungtynių dalyje nepaliko vilčių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipai

2017 spalio 19 d., Ketvirtadienis, 22:48 val., peržiūros: 895

Ketvirtadienį, spalio 19 dieną A. Sabonio sporto centre įvyko Kauno mero didžiosios taurės 2017 pusfinalio rungtynės tarp Advokatų kontoros „Konsus“ ir „DNC“ ekipų.

Rungtynių pradžia nieko blogo Advokatų kontoros „Konsus“ ekipai nežadėjo. Po A. Čibiro metimo kėlinuko viduryje rezultatas rungtynėse buvo lygus 10:10. Bet tada 0:8 atkarpą laimėjo „DNC“, kas leido jiems kėlinuką pabaigti pirmaujant 17:24.

Didelių pastangų dėka Advokatų kontorai „Konsus“ antrojo kėlinuko pabaigoje pavyko sumažinti „DNC“ persvarą iki minimumo 36:37, bet K. Meiliūno ir P. Valentukonio taiklūs baudos metimai bei J. Ročkos tritaškis vėl leido svečiams atitrūkti 38:46.

Trečiajame kėlinuke po P. Mickūno tritaškio Advokatų kontora „Konsus“ priartėjo iki 48:55. Bet „DNC“ vėl sužaidė geriau kėlinuko pabaigą ir susikrovė penkiolikos taškų persvarą 52:67.

Paskutiniajame ketvirtyje Advokatų kontoros „Konsus“ ekipa visiškai sustojo puolime, kuo puikiausiai pasinaudojo „DNC“ krepšininkai, kuriems šiame ketvirtyje puikiai krito ir tolimi metimai, ir metimai iš arčiau krepšio. Galutinis šių rungtynių rezultatas 60:94 (17:24, 21:22, 14:21, 8:27) tikrai neatspindi aikštelėje vykusios atkaklios kovos.

Kauno mero didžiosios taurės 2017 finalas jau šį šeštadienį, o „DNC“ priims „Kauno TPMC“ ekipos iššūkį.

Advokatų kontoros „Konsus“ treneris A.Šiaulys po rungtynių: „nėra net ką ir pasakyti“.

„DNC“ žaidėjas D.Budginas apie laukiantį finalą: „tikimės pergalės. Svarbu, kas susirinktume, nes dabar panašu, kad ne visi galės. Bet yra paskirtas laikas, tada ir žaidžiame“. O laukiančius priešininkus įvertino taip: „gerai vertinu, jeigu jau į finalą pateko. Bet kas nepatenka“.

„DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė Sabonio KC ‒ „Liūtuko“ pasipriešinimą (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„DNC“ nepaliko jokių vilčių „ICE“ komandai (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)Permaningose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ išvargo pergalę prieš „Huawei“ (2017 spalio 09 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „BK Centre“ (2017 spalio 01 d., sekmadienis, 15:53 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai pergale pradėjo naująjį sezoną (2017 rugsėjo 22 d., penktadienis, 00:23 val.)„DNC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:44 val.)Advokatų kontora „Konsus“ žygį Kauno mero taurės turnyre pratęsė pergale prieš „Legioną“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „BOOM“ ir iškovojo Kauno mero didžiosios taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:19 val.)„Kauno TPMC“ ‒ naujieji Kauno mero didžiosios taurės laimėtojai!!! (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:20 val.)Įtemptoje kovoje „Omega“ įveikė „DNC“ ekipą (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)