Vilkai vs Kauno technikos kolegija (91:47)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 27 d., Antradienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“

2018 vasario 27 d., Antradienis, 22:27 val., peržiūros: 682

Antradienio vakarą J. ir P. Vileišių mokykloje ‒ daugiafunkciniame centre vyko C lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vilkai“ su „​Kauno technikos kolegija“​ (svečiai). Rungtynėse savo pranašumą įrodė šeimininkai, kurie sugebėjo išlaikyti iniciatyvą visų rungtynių metu.

Rungtynių pradžioje du J. Vasaičio tolimi metimai leido „Kauno technikos kolegijai“ pirmauti 8:10. Visgi, į šiuos tolimus metimus „Vilkai“ taip pat atsakė M. Geštauto bei D. Rumšio tritaškiais, kurie leido šeimininkams po pirmojo ketvirčio būti priekyje 20:16.

Nuo antrojo kėlinuko pradžios visišką iniciatyvą rungtynėse perėmė „Vilkai“, kurie jau iki kėlinuko pabaigos sugebėjo nutolti didesniu nei dvidešimties taškų skirtumu. Visgi, kėlinuką užbaigė svečių krepšininkas L.Vilkončius, taikliu tolimu metimu paskutinę kėlinuko sekundę užfiksavo pirmos rungtynių pusės rezulatą 46:27.

Trečiajame kėlinuke M. Geštauto metimai dar labiau padidino šeimininkų persvarą – 58:31. Ir toliau šeimininkai tik didino savo persvarą, o po trijų ketvirčių jau pirmavo 69:37.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau sėkmingai puolime žaidę „Vilkai“ puikiai naudojosi „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkų klaidomis, rengė vieną rezultatyvią ataką po kitos ir iškovojo lengvą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 91:47 (20:16, 26:11, 23:10, 22:10).

„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:37 val.),,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:17 val.)„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Grande“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:51 val.)„Return“ nesunkiai įveikė „Vilkus“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę „Vilkai“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:34 val.)„Vilkai“ įveikė „Bella Italia ‒ Feniksas“ (58:52) (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:49 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)