Baltic Transline vs KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (97:69)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 07 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Baltic Transline“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“

2018 vasario 07 d., Trečiadienis, 23:05 val., peržiūros: 622

Trečiadienį, vasario 7 – ąją dieną , Kauno kolegijos salėje įvyko 30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybių runtynės kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline “ priemė svečius „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania “.

Pirmasias dvi minutes abi komandos nepelnė nei vieno taško. „Baltic Transline “ pelnė pirmuosius taškus, bet tuo pačiu atsilygino ir varžovai (2:2 ). Beveik visa kėlinį komandos žaidė apylygiai. Bet likus žaisti paskutine minute„ Baltic Transline “ komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai – 17:15.

Antrame kėlinyje svečiai išlygino rezultatą – 17:17. Bet tai truko neilgam, nes šeimininkai padarė kelias greitas atakas ir jau turėjo 5 taškus savo naudai (34:29). „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania “ ekipai pavyko sustabdyti greitas varžovų atakas ir skirtumas sumažėjo iki 2 taškų. Vis dėlto, likus žaisti tris minutes „ Baltic Transline “ žaidėjas T. Viršila pataikęs 8 taškus, padėjo komandai pasprukti nuo priešininkų – 44:35.

Antrąją rungtynių pusę kur kas užtikrinčiau pradėjo „Baltic Transline“ ekipa ir be didesnių sunkumų puikiai atstovėjo gynyboje ir tai leido jiems spurtuoti 14:2 ir įgyti jau triuškinantį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 73:50.

Lemiamas ketvirtis beliko tik formalumas ir komandos jau žaidė atsipalaidavus. „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ taip ir nepavyko mesti rimtesnio iššūkio „Baltic Transline“ ekipai ir pastaroji iškovojo pergalę rezultatu – 97:69.

„Baltic Transline “ komandos treneris M.Leščinskas: Mūsų pergalę lėmė gynybą ir taiklus metimai.

„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:52 val.)„UNO“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)UNO atsilaikė prieš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 03:04 val.)„Agentus“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkų (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 19:45 val.)„Šilainių“ penketas nurungė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)Užtikrintai visas rungtynes pirmavę „Baltic Transline“ nukovė KK „Žaibas ‒ Spintumania“ ir iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:23 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalę pasiekė KK „Žaibas“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:14 val.)