Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Acme ‒ Jabra (68:52)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“

2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 23:56 val., peržiūros: 1265

Pirmadienį, lapkričio 7 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ bei svečių „Acme – Jabra“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gan apylygiai ir nebuvo galima spręsti kuri komanda šiandien pasieks pergalę, tačiau viskas pasikeitė antroje rungtynių pusėje, o konkrečiau trečiajame kėlinyje. Šį ketvirtį šeimininkai laimėjo 13-os taškų skirtumu bei taip paklojo pamatus savo pergalei.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri pelnė penkis taškus be varžovų atsako. Tuomet taškus pradėjo rinkti ir šeimininkai bei netrukus jie rezultatą išlygino. Tuomet komandos pradėjo žaisti taškas į tašką ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Tuo pačiu pirmaujanti komanda taip pat pasikeitė kelis kartus, tačiau minimalų pranašumą po pirmų dešimties minučių turėjo „Acme – Jabra“ ekipa – 15:16. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė vėl apylygiai, daugmaž taip pat, kai didžiąją pirmojo kėlinuko dalį. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes, minimalų pranašumą savo rankose turėjo svečių ekipa, tačiau kiek sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipa, persvėrė rezultatą ir įgijo gan saugų penkių taškų pranašumą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 34:29.

Trečiajame kėlinyje pradėjo ryškėti gan ženklus šeimininkų ekipos pranašumas. Nors kėlinio pradžia nieko blogo dar nežadėjo „Acme – Jabra“ ekipai, tačiau vėliau vaizdas aikštelėje pasikeitė kardinaliai. Likus žaisti penkias su puse minutės, komandas skyrė dar septyni taškai, tačiau tuomet svečių ekipa krito į duobę, o tuo kaip mat pasinaudojo „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ bei surengė spurtą 13:2, kuris leido jiems įgyti jau užtikrintą pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:36. Ketvirtajame kėlinyje „Acme – Jabra“ ekipa dar bandė mažinti savo atsilikimą, tačiau praktiškai į kiekvieną jų sėkmingą ataką, tuo pačiu atsakydavo aikštelės šeimininkai. Taigi, ketvirtasis kėlinukas teliko tik formulumas ir „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandai pavyko pasiekti antrąją pergalę sezone. Galutinis rungtynių rezultatas 68:52.

A.Čekanauskas („Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“):
„Turėjom kažkada įsibėgėti. Vis tiek, varžovai lai nesupyksta, bet esam stipresnė komanda. Turim gan galingą priekinę liniją ir gal šiek tiek labiau kamuoliais pamaitinom savo aukštaūgius. Pradėjom geriau žaisti, pats žaidimas pagreitėjo, iškart atsirado lengvesnių taškų, greitas puolimas. Na, laimėjom, bet kažkaip tai labai sunki ta sezono pradžia. Atrodom dviem žingsniais lėtesni negu praėjusiais metais. Na, dar tik lapkričio mėnuo ir tikiuosi, kad įsijudėsim ir kažkaip tai išjudinsim savo senus kaulus“.

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Šarūnas Karūnaitis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Linkus – 12 tšk., Tomas Kmitas – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Acme ‒ Jabra: Antanas Kilas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Tadas Bendikas – 13 tšk. (12 atk. kam.), Darius Arlauskas – 9 tšk.

Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis “ antrą kartą įveikė „Acme ‒ Jabra“ ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:08 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:15 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)„Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ekipa nesugebėjo sulaikyti Justo Ališausko ir patyrė penktą nesėkmę iš eilės (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:06 val.)Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)