UNO vs Kauno TPMC (71:100)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 04 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Sunkiai rungtynes pradėję „Kauno TPMC“ krepšininkai vėliau sutriuškino „UNO“ komandą

2017 spalio 04 d., Trečiadienis, 22:45 val., peržiūros: 967

Trečiadienį, spalio 4 -ą dieną, J.Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko „Kauno mero taurės 2017“ pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „UNO“ (1-2) bei svečių „Kauno TPMC“ (3:0).

Rungtynių pradžioje geriau atrodė šeimininkai ir kėlinuką pradėjo sausa atkarpa 5:0. Kurį laiką abi komandos sunkiai rasdavo kelių varžovų krepšio link, tačiau tada „UNO“ vėl spurtavo ir sužaidus syptynias minutes pirmavo 15:4. „Kauno TPMC“ krepšininkai bandė greitinti žaidimą ir mažinti atsilikimą, bet šeimininkai iki kėlinio galo sugebėjo išlaikyti savo susikrautą pranašumą – 22:14

Antrasis ketvirtis prasidėjo „UNO“ komandai labai nerezultatyviai, svečiai pradėjo spausti savo varžovus nuo galinės linijos ir tai tuoj pat davė rezultatų.“Kauno TPMC“ krepšininkai per tris minutes išlygino rezultatą, o netrukus ir pervėrė jį. Sužaidus septynias minutes šeimininkai jau turėjo 12 taškų deficitą,kuris vis augo ir „Kauno TPMC“ įpusėjus rungtynėms buvo priekyje 22:46.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo I. Krukonio ir R. Jurgėlo taškais, po kurių svečiai jau triuškino savo oponentus – 26:47. Kėlinuko pabaigoje „UNO“ komandoje iš toli pradėjo pataikyti G.Šuklevičius ir pagaliau šeimininkai pradėjo mažinti deficitą, kuris likus žaisti minutę buvo jau tik 13 taškų, tačiau tašką šiame kėlinuke padėjo E.Stankus pataikydamas iš toli – 48:64.

Ketvirtajame kėlinuke intrigos buvo nedaug. Vos tik šeimininkai kesindavosi sumažinti deficitą iki vienženklio, „Kauno TPMC“ krepšininkai į tai atsakydavo sėkmingomis atkarpomis. Antroje kėlinio pusėje išryškėjo svečių ilgesnio suolelio pranašumas ir jie padidinę žaidimo tempą turėjo jau daugiau nei dvidešimties taškų persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas 71:100 (22:14, 4:28, 22:22, 23:36).

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)R. Švagždžio vedamas „Legionas“ nepaliko vilčių „UNO“ komandai (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Kauno TPMC“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Laipsniai“ netikėtai lengvai nugalėjo „UNO“ krepšininkus (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į pusfinalį (2017 spalio 13 d., penktadienis, 00:01 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Kauno TPMC“ ‒ naujieji Kauno mero didžiosios taurės laimėtojai!!! (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:20 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą ir išlieka nepralaimėjusi Mero taurėje (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„UNO“ pergalingai pradėjo savo sezoną (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 17:00 val.)