Huawei vs UNO (100:51)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 02 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“

2017 spalio 02 d., Pirmadienis, 22:28 val., peržiūros: 773

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2017 rungtynės, kuriose susitiko „Huawei“ ir svečių teisėmis atvykę „UNO“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 4:5). Vis dėlto, „Huawei“ ekipai pavyko surengti sėkmingą atkarpą ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą ( 19:16). Antrajame kėlinyje „UNO“ sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o „Huawei“ toliau didino pranašumą ( 25:16). Svečiai turėjo galimybę sumažinti skirtumą, tačiau tik baudos metimais rinko taškus. „UNO“ realizavo tik du baudos metimus iš 10 galimų ( 30:18). Likus žaisti dvi minutes šeimininkai surengė spurtą 5:0 ir pranašumas išaugo iki 17 taškų. Svečiai tik paskutinę minutę sugebėjo pelnyti pirmuosius taškus iš žaidimo – 37:21.

Po ilgosios pertraukos „Huawei“ toliau nestabdė apsukų ir greitomis atakomis tolo nuo varžovų ( 57:31). „UNO: sunkiai sekėsi pasipriešinti varžovų puolimui ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 30 taškų ( 67:37). Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Huawei“ toliau demonstravo uraganinį puolimą ir varžovus sutrypė 49 taškų skirtumu – 100:51.

„Huawei“ po atkaklios kovos įveikė „Resmila.lt“ (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Permaningose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ išvargo pergalę prieš „Huawei“ (2017 spalio 09 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Huawei“ ekipai teko gerokai paprakaituoti susitikime su „Laipsniais“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Laipsniai“ netikėtai lengvai nugalėjo „UNO“ krepšininkus (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:24 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Kauno TPMC“ krepšininkai vėliau sutriuškino „UNO“ komandą (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:45 val.)R. Švagždžio vedamas „Legionas“ nepaliko vilčių „UNO“ komandai (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Kauno TPMC“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 00:06 val.)„UNO“ pergalingai pradėjo savo sezoną (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 17:00 val.)