Kauno TPMC vs Hidraulinės sistemos (104:82)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 spalio 12 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į pusfinalį

2017 spalio 13 d., Penktadienis, 00:01 val., peržiūros: 904

Ketvirtadienį, spalio 12 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2017 ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Kauno TPMC“ bei svečių „Hidraulinių sistemų“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo ketvirčio pabaigoje pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas. Nors svečiai dar trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje rodė dantis, tačiau viską į vietas sudėliojo galingas „Kauno TPMC“ spurtas rungtynių pabaigoje.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pradžiai į priekį šoktelėjo šeimininkai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino, „Hidraulinės sistemos“ priartėjo prie savo varžovų ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi su puse minutės, svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai, tačiau per likusį laiką jie nepelnė nė taško, o „Kauno TPMC“ surengė spurtą 10:0, kuris leido jiems įgyti solidų pranašumą po pirmųjų dešimties minučių 32:23. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios priartėjo prie savo varžovų vėl, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai surengė 15:2 spurtą ir taip įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 58:37.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, tad skirtumas nei kiek nepasikeitė. Visgi, tuomet svečių ekipa pelnė 11-ą taškų be atsako ir taip sušvelnino savo atsilikimą iki dešimties taškų. Tuomet geresnę atkarpą apturėjo „Kauno TPMC“ ir vėl kiek pabėgo nuo savo varžovų, tačiau „Hidraulinėms sistemoms“ prieš kėlinio pabaigą pavyko sumažinti savo deficitą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 74:64. Lemiamą kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie vėl šiek tiek nutrūko nuo savo varžovų. Tuomet „Hidraulinės sistemos“ kantriais žingsniais pradėjo artėti prie savo varžovų ir likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, komandas skyrė 11-ą taškų. Tačiau tuomet „Kauno TPMC“ susigriebė ir pradėjo spausti savo varžovus, kas ir atnešė jiems vaisių. Jie laimėjo atkarpą 18:2 ir tokiu būdu įrodė savo pranašumą šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 104:82.

Pusfinalyje „Kauno TPMC“ susitiks su BC „Boom“ ekipa.

„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Kauno TPMC“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą ir išlieka nepralaimėjusi Mero taurėje (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai pergale pradėjo naująjį sezoną (2017 rugsėjo 22 d., penktadienis, 00:23 val.)„Kauno TPMC“ ‒ naujieji Kauno mero didžiosios taurės laimėtojai!!! (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:20 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Kauno TPMC“ krepšininkai vėliau sutriuškino „UNO“ komandą (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Hidraulinės Sistemos“ be vargo sutriuškino „BK Centre“ (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 23:21 val.)Permainingoje kovoje „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Legioną“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:38 val.)