Kauno TPMC vs Resmila.lt (90:66)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 28 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą ir išlieka nepralaimėjusi Mero taurėje

2017 rugsėjo 28 d., Ketvirtadienis, 21:17 val., peržiūros: 895

Ketvirtadienį, rugsėjo 28 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2017 pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Kauno TPMC“ (2-0) bei svečių „Resmila.lt“ (0-1) ekipų.

Rungtynių pradžia prasidėjo E. Kulbokos ir E. Kalugino tritaškiais, kurie padėjo labai greitai „Kauno TPMC“ krepšininkams įgyti dviženklį pranašumą 13:3. Turimą dviženklį pranašumą aikštelės šeimininkai išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos, po kurio pirmavo 25:13.

Antrajame kėlinuke Š. Bartulio metimai leido „Resmila.lt“ ekipai šiek tiek priartėti iki 30:21. Kėlinuko antroje pusėje „Kauno TPMC“ smeigė vieną tolimą metimą po kito ir pirmąją rungtynių pusę baigė pirmaudama 52:31.

Trečiajame ketvirtyje T.Vaitkus ėmėsi iniciatyvos ir po jo taiklių metimų „Resmila.lt“ priartėjo iki 56:42. Bet po minutinės pertraukėlės D.Gudeliauskas ir E.Kaluginas pataikė po tritaškį ir šeimininkai vėl nutolo 66:46. Tada dar po tritaškį pataikė A.Makūnas ir tas pats D.Gudeliauskas, o kėlinukas baigėsi įspūdingu svečių komandos žaidėjo G. Petrausko metimu nuo vidurio linijos, po kurio rezultatas buvo 78:52.

Paskutiniajame kėlinuke „Resmila.lt“ šiek tiek priartėjo 82:60. Bet arčiau svečiams jau šiose rungtynėse priartėti nepavyko. „Kauno TPMC“ šventė trečiąją pergalę paeiliui. Galutinis rungtynių rezultatas 90:66.

„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Kauno TPMC“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Huawei“ po atkaklios kovos įveikė „Resmila.lt“ (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„Kauno TPMC“ ‒ naujieji Kauno mero didžiosios taurės laimėtojai!!! (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:20 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į pusfinalį (2017 spalio 13 d., penktadienis, 00:01 val.)„UNO“ pergalingai pradėjo savo sezoną (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 17:00 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Kauno TPMC“ krepšininkai vėliau sutriuškino „UNO“ komandą (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:45 val.)Tritaškiais prapliupusi „Resmila.lt“ šventė pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:24 val.)