Huawei vs Kauno TPMC (65:68)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 26 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno TPMC“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“

2017 rugsėjo 27 d., Trečiadienis, 00:06 val., peržiūros: 951

Antradienį, rugsėjo 26 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2017 pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Huawei“ bei svečių „Kauno TPMC“. Į šias rungtynes šeimininkai susirinko gan negausiai ir aikštelėje pasirodė vos šešiese, tačiau tai jiems netrukdė užkurti pirtį savo varžovams. Pirmajame kėlinyje jie diktavo savo sąlygas, bet vėliau svečiai perimė rungtynių kontrolę ir didino savo pranašumą. Visgi, šeimininkai nekrito į didesnę duobę ir iki pat rungtynių pabaigos sugebėjo palaikyti intrigą.

Pirmajame rungtynių kėlinyje nežymiai geriau sekėsi „Huawei“ ekipai. Kėlinuko pradžioje jie įsiveržė į priekį ir vis laikydavo tą nežymų pranašumą savo rankose. „Kauno TPMC“ šiek tiek strigo puolime, bet tuomet kartas nuo karto įmesdavo po taiklų tolimą metimą ir priartėdavo prie savo varžovų. Iš viso jie per šį kėlinį įsmeigė penkis tolimus metimus, o to jiems pakako, kad po pirmojo ketvirčio turėtų pranašumą savo rankose. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:23. Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti svečių ekipos pranašumas. Didesnę rotaciją turėjusi „Kauno TPMC“ ekipa ją ir išnaudojo. „Huawei“ ekipai šiame kėlinyje sunkiai sekėsi rasti kelius link varžovų krepšio, pasipylė klaidos, kurios leido svečiams dažniau išbėgti į greitą puolimą. Netrukus skirtumas tarp komandų šoktelėjo gan ženkliai, o po pirmosios rungtynių pusės svečiai turėjo jau dviženklį pranašumą – 32:42.

Trečiajame kėlinyje su sunkumais puolime susidūrė ir „Kauno TPMC“ ekipa. Nors jų gynyba buvo nebloga, tačiau puolime jie nežibėjo ir sunkiai rinko taškus. Tai leido aikštelės šeimininkams po truputį artėti prie savo varžovų ir vienu metu komandas teskyrė jau tik keturi taškai. Visgi, ketvirtį sėkmingiau užbaigė svečių ekipa ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo septynių taškų atotrūkį – 47:54. Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė ir „Huawei“ ekipa po truputį vėl artėjo savo varžovų link. Kantriai žaidusi šeimininkų ekipa pasiekė savo ir buvo išlyginusi rezultatą, tačiau tuomet keturis taškus paeiliui pelnė E.Stankus ir prieš lemiamus rungtynių epizodus leido savo komandai šiek tiek atsipūsti. Likus žaisti kelioms sekundėms, aikštelės šeimininkai pelnė dvitaškį, o kitoje aikštelės pusėje prasižengė prieš A. Makūną, kuris suteikė viltį „Huawei“ ekipai, pramesdamas pirmą baudos metimą. Antrasis buvo taiklus ir buvo likusios keturios sekundės šeimininkų atakai. Visgi, P. Lekečinsko tolimas šūvis skriejo pro šalį ir „Kauno TPMC“ iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 65:68.

„Huawei“ po atkaklios kovos įveikė „Resmila.lt“ (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Kauno TPMC“ ‒ naujieji Kauno mero didžiosios taurės laimėtojai!!! (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:20 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į pusfinalį (2017 spalio 13 d., penktadienis, 00:01 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą ir išlieka nepralaimėjusi Mero taurėje (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Kauno TPMC“ krepšininkai vėliau sutriuškino „UNO“ komandą (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:45 val.)Permaningose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ išvargo pergalę prieš „Huawei“ (2017 spalio 09 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Huawei“ ekipai teko gerokai paprakaituoti susitikime su „Laipsniais“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 22:50 val.)