Alaina vs Artstone (57:75)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Alaina“ komandai nepavyko pasipriešinti „Artstone“ ekipai

2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 815

Lapkričio 5 dieną, 21:10 val., Kauno Antano Smetonos gimnazijos sporto salėje susitiko “Įmonių” lygos komandos “Alaina” (šeimininkai) ir “Artstone” (svečiai). Nors šeimininkai savo salėje jautėsi gan jaukiai, tačiau palaužti „Artstone“ komandos nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 57:75 (9:15, 13:13, 16:22, 19:25).`

Pirmojo kėlinio pradžioje komandoms sunkiai sekėsi įsivažiuoti. Dvi su puse minutės abejoms komandoms nepavyko pelnyti taškų. Vėliau “Artstone” komandai pavyko atsidaryti savo taškų sąskaitą ir per minutę jau turėjo 6 taškų pranašumą. Šeimininkai greit reagavo, paimė minutės pertraukėlę ir po jos žaidimas pagerėjo. Kėlinio gale “Artstone” vis dar pirmavo 6 taškais (9:15). Antrajame kėlinyje komandos po truputį įsivažiavo. Šeimininkai vis bandėsi vytis varžovus, tačiau šie tvirtai laikė šešių taškų pranašumą. Pirma rungtynių pusė baigėsi rezultatu (22:28).

Trečio kėlinio pradžia šeimininkams buvo sudėtinga. Svečiai spurtavo 8:0, tačiau šeimininkai vėl greitai reagavo į situaciją ir paprašė minutės pertraukėlės. Pasitarimas įvyko puikiai, nes po minutinės šeimininkai spurtavo 12:2 ir priartėjo prie varžovų (34:38). Tačiau šie neketino nusileisti ar pasiduoti. Per paskutines tris trečiojo kėlinio minutes sumetė 10 taškų be atsako ir po trečiojo kėlinio jau pirmavo 12 taškų (38:50). Paskutiniame ketvirtyje „Alaina“ komandai pradėjo stigti jėgų bei motyvacijos ir sukurti intrigos nebepavyko. „Artstone“ komanda įtikinimai šventė pergalę rezultatu 57:75.

“Artstone“ komandos treneris J.Jokšas: „Iš tikro šiek tiek nuvertinome varžovą. Galvojom, kad nebus sunku, tačiau jie namuose visai gerai sužaidė. Su pilna komanda, manau, būtų buvęs dar didesnis pranašumas, bet džiaugiamės pergale.“

Gerai nusiteikusiai „Alaina“ komandai nepavyko pasiekti pergalės (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 kovo 05 d., antradienis, 20:55 val.)„Rimo & Patikima linija“ tik ketvirtį priešinosi „Artstone“ komandai (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:16 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Norvelina“ vakaro trileryje palaužė įkandin žengusius „Artstone“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 23:16 val.)„Coca-Cola“ eliminavo „Artstone“ iš tolimesnės kovos (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)