Acme grupė vs Telia (97:79)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Acme Grupė“ įveikė „Telios“ ekipą ir žengia toliau

2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 15:38 val., peržiūros: 762

Sekmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių aštuntfinalio lemiamos rungtynės, kuriose susitiko „Acme Grupė“ ir svečių teisėmis atvykę „Telia“.

Rungtynės prasidėjo „Telia“ greitomis atakomis ir greitai atitrūko nuo varžovų ( 2:10). Vis dėlto, „Acme Grupė“ pavyko pramušti ledus iš tolimos distancijos, kur skirtumas ištirpo iki minimalaus (22:23). Antrame ketvirtyje šeimininkai toliau turėjo galimybę antrų šansų puolime, o M.Čipas puikiai jas išnaudojo. „Acme Grupė“ toliau nestabdė apsukų, kur puikiai išnaudojo varžovų klaidas ir „Telia“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 32:43). Kėlinuko pabaigoje ekipos apsikeitė sėkmingomis atkarpoms, o šeimininkai išlaikė susikrautą pranašumą – 39:51.

Po ilgosios pertraukos „Telia“ niekaip neišlipo iš duobės ,o šeimininkai pasiekė rekordinį pranašumą – 18 taškų. „Acme Grupė“ žaidėjai atsipalaidavo, kur svečiai tuo pasinaudojo ir ėmė grėsmingai mažinti skirtumą ( 62:71 ). Lemiamame kėlinyje S.Banaitis smeigė tritaškius metimus vieną po kito, tačiau iškart sulaukė atsako iš varžovų 11:0 atkarpos ( 84:69). Per likusį laiką „Acme Grupė“ atsilaikė prieš varžovų šturmą ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį, kur susitiks su „VIlmistos“ ekipa – 97:79 (22:23, 29:16, 20:23, 26:17)

„Acme grupė“ neturėjo vargo su „Ulmo“ ekipa (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 18:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Acme grupė“ nugalėję „Telia“ iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Acme grupės“ klaidomis pasinaudoję „Telia“ krepšininkai 1/8 seriją startavo pergale (2019 kovo 10 d., sekmadienis, 15:24 val.)ASU & Co „AgroVIS“ įveikė „Acme grupę“ rungtynėse dėl grupės pirmos vietos (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 15:41 val.)„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:57 val.)Antrą kartą „Acme grupė“ komandą nugalėjusi „Vilmista“ žengė į Mažosios taurės finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:27 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)M. Čipas ištempė „Acme grupę“ į pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 16:01 val.)„Brentex Trailer & Partner“ paliko „Telia“ krepšininkus be pergalių (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 02:30 val.)