Alaina vs Festo (45:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 05 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą

2019 kovo 05 d., Antradienis, 20:55 val., peržiūros: 676

Antradienį KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Alaina“ ir svečių teisėmis atvykę „Festo“.

Rungtynes „Festo“ pradėjo sausa atkarpa, o „Alaina“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės šeimininkai tik penktą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus ( 2:11). Šeimininkams pavyko susitvarkyti su puolimu, tačiau niekaip nepavyko persverti rezultato į savas rankas ( 12:19). Antrame kėlinyje pradėjo ryškėti „Festo“ pranašumas, kur su kiekviena minute pranašumas tik augo, o D.Ladyga smeigė dar vieną tritaškį metimą ir komanas skyrė 18 taškų – 22:40.

Po ilgosios pertraukos „Alaina“ toliau turėjo bėdų tike puolime, tiek gynyboje, o T.Amšiejus vienintelis pelnė taškus šeimininkams, tačiau jo vienintelio pastangų buvo per maža ( 32:57). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas. „Festo“ išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 45:65 (12:19, 10:21, 10:17, 13:8)

„Alaina“ turėjo pripažinti „Festo“ pranašumą (2019 sausio 22 d., antradienis, 21:00 val.)„Alaina“ turėjo pripažinti „Telia“ pranašumą (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Telia“ sutriuškino „Festo“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Alaina“ komandai nepavyko pasipriešinti „Artstone“ ekipai (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Telia“ užtikrintai įveikė „Festo“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 21:22 val.)„Hidraulit“ įveikė „Festo“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 16:17 val.)„Vilmista“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Festo“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:01 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)BC „Bitdefender“ atsirevanšavo „Festo“ ekipai (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:34 val.)Pirmoje tarpusavio kovoje „TransUnion“ nesunkiai laimėjo prieš „Festo“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:14 val.)