Plastena vs Celsis (72:76)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Permainingoje kovoje „Celsis“ įveikė „Plasteną“

2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 774

Pirmadienį, kovo 25-ąją dieną, A. Mitkaus pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ organizuojamos, Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažosios taurės, pirmosios aštunfinalio poros rungtynės, kuriose šeimininkai – „Plastena“ susitiko su svečių „Celsis“ komanda.

Rungtynės abi komandos pradėjo aktyviai ir rezultatyviai. Šeimininkai turėdami ūgio persvarą didžiąją dalį taškų rinko iš baudos aikštelės, o jų varžovai atvirkščiai – vieną po kito sūdė tolimus metimus. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė minimali „Celsio“ persvara (12:13). Likusią kėlinio dalį šeimininkų puolimas strigo, o ir gynyba buvo gana skylėta. Tuo pasinaudoję svečiai trūktelėjo į priekį ir po pirmojo kėlinio turėjo šešių taškų pranašumą – 22:28. Antrasis kėlinukas prasidėjo rezultatyviais „Plastenos“ išpuoliais. Rungtynių tempas ir toliau nemažė, bet komandų žaidimas išsilygino, rezultatas taip pat (30:31). Tačiau antroji kėlinio pusė klostėsi lygiai kaip pirmoji. Vos šešiese į rungtynes susirinkę šeimininkai pradėjo stokoti jėgų, o šviežesni jų varžovai vėl nutolo ir prieš ilgąją pertrauką turėjo aštuonių taškų pranašumą – 38:46.

Po pertraukos vėl geresnę atkarpą sužaidė šeimininkai, bet skylėta gynyba ir keletas klaidų leido „Celsiui“ vėl nutolti aštuoniais taškais (45:53). Kėlinio pabaigoje abi komandos vėl žaidė apylygiai, tik šįkart jau nerezultatyviai, abiejų komandų žaidime padaugėjo klaidų. Prieš lemiamą ketvirtį „Celsis“ turėjo keturių taškų persvarą – 55:59. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir sužaidus beveik keturias minutes jie sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (65:63). Svečių komandą netrukus į priekį trūktelėjo R.Drulia pelnęs penkis taškus iš eilės. Likus žaisti pusantros minutės po „Plastenos“ gynėjo L. Kurtinaičio dvitaškio komandas skyrė vos taškas (71:72). Netrukus šeimninkai pelnė dvitaškį, o apsigynus pergalę nuo baudų metimo linijos įtvirtino M.Valatkevičius. Rungtynes rezultatu 72:76 (22:28, 16:18, 17:13, 17:17) laimėjo „Celsis“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Po rungtynių „Celsio“ kapitonas M.Valatkevičius kalbėjo: „Žaidimą vertinu neblogai, nes pavyko iškovot pergalę, prieš visai stiprią komandą. Tikriausiai duobių nepavyko išvengt, nes atsarginių suolelis buvo gan trumpas ir priešininkams vis pavykdavo pataikyti sudėtingus metimas. Dar viena duobių priežastis buvo lėtas perėjimas iš puolimo į gynybą- praleidom nemažai taškų greitose atakose. O antrose rungtynėse tikimės kietos kovos, nėra abejonių kad priešininkai atiduos visas jėgas“

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)„ACME“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Plasteną“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:27 val.)Pačioje rungtynių pradžioje spurtavusi „Rapala“ lengvai įveikė „Celsį“ (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:23 val.)Po atkaklios kovos „Brentex Trailer & Partner“ įveikė „Plasteną“ ir išlygino serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)„Kesko Senukai“ įveikė „Celsis“ (53:65) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 20:56 val.)Nelygioje kovoje Celsis sutvarkė reikalus su Modesta (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 04:13 val.)Visą laiką pirmavusios „Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Plastenos“ penketuką (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:24 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)„Celsis“ neturėjo vargo su „Modesta“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:55 val.)