Ulmas vs Plastena (68:70)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 18:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Plastena“ su keturiais su puse žaidėjo įveikė „Ulmą“

2017 gruodžio 14 d., Ketvirtadienis, 19:13 val., peržiūros: 942

Ketvirtadienį Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ulmas“ (1/3) ir svečių teisėmis atvykę „Plastena“ (3/4).

Rungtynes „Plastena“ pradėjo tik penkiese, tačiau nuo pirmųjų minučių kibo į atlapus varžovams ir greitai atitrūko nuo varžovų (11:2). Šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki dviejų taškų, bet svečiai greitai atstatė turėtą pranašumą ( 17:24). Antrame kėlinyje „Plastena“ toliau išlaikė pranašumą savose rankose ( 24:32). Likus žaisti dvi minutes „Plastena“ ekipos narys, K.Kaziukaitis, patyrė kojos traumą ir komandai padėjo tik gynyboje, tačiau svečiai keturiese puolime sugebėjo pasididinti pranašumą iki dviženklio – 43:31.

Po ilgosios pertraukos „Ulmas“ pasinaudojo varžovų netektimi puolime ir ėmė lipti ant kulnų ( 41:47), tačiau šeimininkai klydo lygioje vietoje ir „Plastena“ atstatė turėtą pranašumą ( 47:56). Ketvirtame kėlinyje svečiai toliau turėjo tik keturi su puse žaidėjo komandoje, tačiau išlaikė savo susikrautą pranašumą ( 55:64). Likus žaisti tris minutes „Ulmas“ sumažino skirtumą iki keturių taškų, o „Plastena“ ėmė byrėti, žaidėjams pradėjo traukti raumenis, tačiau svečiai pademonstravo puikų kovingumą ir iškovojo įspūdingą pergalę, rezultatu – 68:70 (17:24, 14:19, 16:13, 21:14)

Po laimėtų rungtynių „Plastena“ ekipos treneris, L.Kurtinaitis , kalbėjo:

„Žaidėjame galima sakyti keturiese, tačiau pirmoje pusėje susikrovėme pranašumą, kurį išlaikėme. Keista, kad varžovai nespaudė mūsų. Kovojo iki galo.“

„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ užtikrintai įveikė „Ulmą“ (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 16:58 val.)„Telia“ po atkaklios kovos palaužė „Ulmą“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 17:38 val.) „Bitdefender ‒ Altacom“ atkakliame susitikime palaužė „Ulmas“ (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:54 val.)„ACME“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Plasteną“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:27 val.)Puikus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipos puolimas leido lengvai įveikti „Ulmą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:50 val.)„RVG baldai“ be didesnio pasipriešinimo susitvarkė su „Ulmu“ (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)Nepilna sudėtimi žaidusi „Plastena“ įveikė „Alaina & Limobus“ (85:63) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 00:02 val.)