Vėjų linija & Garliavos duona vs Plastena (70:84)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus

2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 21:51 val., peržiūros: 1037

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“​ su „Plastena“​ (svečiais). Įspūdingai sužaidęs ir trigubą dublį surinkęs L.Kurtinaitis („Plastena“) padėjo savo komandai išsivežti pergalę. Jis net trijose statistikos grafose surinko 10 ir daugiau statistinių rodiklių (pelnyti taškai, atkovoti kamuoliai, išprovokuotos pražangos).

Pirmajame kėlinyje komandos keitėsi taikliais metimais. Nei viena komanda neįgijo didesnės persvaros. Likus žaisti kiek mažiau nei 6 minutes prasidėjo L. Varno šou. Jis pelnė visus 16 likusių „​Vėjų linijos & Garliavos duonos“​ kėlinio taškų. Tačiau tai nei kiek nesutrikdė svečių, kurie taip pat turėjo kuo atsakyti. Kėlinys baigėsi rezultatu – 22:21 šeimininkų naudai.

​Antrasis rungtynių ketvirtis prasidėjo itin banguotai. Pirmaujanti komanda keitėsi net 5 kartus. Svečių komanda, spurtavusi 7:0, išsiveržė į priekį rezultatu 29:36. Tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai. Jie po E. Mackevičiaus taiklaus dvitaškio priartėjo iki 2 taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – ​36:38.

​Antroji rungtynių dalis žadėjo didelę intrigą. Jos trečiajame kėlinyje tikrai netrūko. Komandos žaidė taškas į tašką, taip net tris kartus išlygindamos rungtynių rezultatą. Paskutines 2 kėlinio minutes „​Plastenos“​ krepšininkams pavyko šiek tiek padidinti persvarą. Kėlinys pasibaigė rezultatu 53:57.

​Ketvirtajame kėlinyje po A. Railos tritaškio „Vėjų linija & Garliavos duona“​ išsiveržė į priekį 1 tašku (64:63). Tačiau tada „Plastena“​ sužaidė atkarpą 15:2. ​Šiame spurte pasižymėjo rungtynių herojus L.Kurtinaitis (11 taškų) bei V.Miknevičius (4 taškai). Tai buvo esminis lūžis rungtynėse. Šeimininkai rungtynių pabaigoje nebesugebėjo priartėti prie varžovų. Galutinis rungtynių rezultatas – ​70:84.

M.Gaubys („Plastena“):
„​Pergalei didelę įtaką turėjo pagerėjęs L. Kurtinaičio žaidimas antroje rungtynių pusėje. Taip pat sustabdėm varžovų greitas atakas, nes pirmoje rungtynių pusėje varžovai daug taškų pelnė jų metu. Nors ir susirinkom 6-iese, bet pergalės tikėjomės. Sezono pradžioje žaidėjai vangiai rinkosi į rungtynes, todėl sekė pralaimėjimai. Dabar, antroje sezono pusėje, turėtų visi rinktis iš po traumų ir, manau, turėtume iškovoti daugiau pergalių.“

„Best 4 You“ įtikinamai įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Kesko Senukai“ paskutiniajame kėlinyje išplėšė pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:09 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)Rekordu pažymėtose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nepaliko vilčių „Modestos“ krepšininkams (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 21:52 val.)Puikų puolimą pademonstravę „Hipocredit.lt“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:47 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)Uraganiniu puolimu rungtynes pradėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ pranoko „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)