Hipocredit.lt vs Acme (96:81)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 15 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“

2018 sausio 16 d., Antradienis, 00:16 val., peržiūros: 774

Sausio 15 – ąją dieną, pirmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Didžiosios taurės, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Hipocredit.lt“ ir svečių „Acme“ komandos.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų dominavimu aikštėje pradėjo nuo pat pirmųjų minučių, kuomet laimėjo atkarpą net 13:4 ir įpusėjus kėliniui užtikrintai pirmavo. Per šešias minutes vos keturis taškus surinkę svečiai ir toliau labai sunkiai rinko taškus, o po pirmojo kėlinio „Acme“ atsilikinėjo 16 taškų – 26:10. Antrasis ketvirtis prasidėjo apylygiai, abi komandos demonstravo didelę žaidimo spartą ir vis keitėsi rezultatyviais išpuoliais ir pusę kėlinio rezultatas žymiai nekito – 33:19. Tačiau, netrukus šiame ketvirtyje itin rezultatyviai žaidę svečiai išsikvėpė, o varžovai nemažindami tempo tiesiog štampavo vieną rezultatyvią ataką po kitos, pataikė kelis tritaškius ir po dviejų kelinių jau triuškino varžovus – 56:36.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, nors šeimininkų rezultatyvumas krito, tačiau neprasta gynyba neleido varžovams mažinti persvaros, kuri vienu metu buvo iššaugusi iki 25 taškų (70:45), bet kėliniui baigiantis „Acme“ komandai pavyko truputį apkarti varžovų persvarą – 77:53. Ketvirtajame kėlinuke „Hipocredit.lt“ komanda ir toliau žaidė užtrinktai, nors pirmosios atsipaidavimo užuomazgos buvo matomos jau nuo pat ketvirčio pradžios, tačiau šeimininkams pavyko išlaikyti saugų pranašumą (88:69). Rankų dar visiškai nenuleidę svečiai , likus žaisti pusketvirtos minutės dar pabandė kibti į atlapus varžovams, po spurto 10:0 komandas skyrė jau tik 9 taškai, o ir beveik dviejų minučių buvo pakankamai norint kažką pakeisti šiose rungtynėse, tačiau M.Špokas per paskutinę minutę pataikė du tritaškius ir nubraukė, bet kokias svečių viltis iškovoti perga Visas rungtynes pirmavę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu – 96:81 (26:10, 30:26, 21:17, 19:28).

Po rungtynių „Hipocredit.lt“ treneris ir vienas naudingiausių šiandienos žaidėjų ir kelis svarbius tolimus metimus rungtynių pabaigoje pataikęs M.Špokas kalbėjo: „Šiandien komandos žaidimas nebuvo pats geriausias, bet turbūt varžovai ir jų gynyba privertė mus žaisti kietai puolime. Manau, šiandien buvo kietos, fizinės ir kiek grubokos rungtynės, bet pergalė yra pergalė ir važiuojam toliau.“

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „SD Rangą“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 20:31 val.)„Hipocredit.lt“ užtikrintai įveikė „Padangynas.lt“ ekipą (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Hipocredit.lt“ užbaigė „Artstone“ sezoną (2018 kovo 16 d., penktadienis, 21:49 val.)„Acme“ po atkaklios kovos įveikė „Lemorą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Hipocredit.lt“ tik lemiamo ketvirčio metu palaužė „Lemora“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:49 val.)„ Hipocredit.lt“ lengvai palaužė „Alaina & Limobus“ (101:45) (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 01:40 val.)Solidžia persvara „Hipocredit.lt“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:36 val.)Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„ACME“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Plasteną“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:27 val.)