BC „Straight“ vs Kauno technikos kolegija (112:33)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

,,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“

2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 21:17 val., peržiūros: 741

Trečiadienį, lapkričio 15-ąją dieną, Kauno technikos profesijos mokymo centro sporto salėje įvyko C lygos pirmanybių rungtynės, kuriuose aikštės šeimininkai ,,BC ,,Straight““ priėmė svečius ,,Kauno technikos kelegija“.

Jau pirmajame rungtynių kėlinyje buvo aišku,kad šeimininkai rungtynes pradėjo geriau, kurie greitai nutolo ir dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą (30:10).

Antrajame kėlinį dar svečių komanda bandė pasipriešinti šeimininkams, bet sunkiai sekėsi, taigi kėlinį savo naudai laimėjo ,,BC ,,Straight““ komanda (30:25)

Trečiasis kėlinys prasidėjo ,,BC ,,Straight““ komandos naudai, per trečiąjį kėlinį jie sugebėjo pelnyti 34 taškus, o ,,Kauno technikos kolegijos“ komandai šis kėlinys neatnešė didelio džiaugsmo. (82:26)

Ketvirtajame kėlinįjau buvo aiškų kas laimės šias rungtynes, savo didesnį norą laimėti parodė ,,BC ,,Straight““ komanda ( 112:33).

,,BC ,,Straight““ komandos treneris Edvinas Rinkevičius: Mūsų pergalė lėmė skirtumai, žaidėjai. Matėsi, kad jaunimas dar yra nepasiruošęs truputėlį C lygai, tad tikėkimes, kad fiziškai sustiprės. O šiaip džiaugiuosi, kad susirinkome, kievienom rungtynėm žaidimas vis gerėja, tie patys renkasi žaidėjai ir iš karto atsiranda kokybė, daugiau įmesta negu 100 taškų, tikrai džiugina.
„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.)BC „Straight“ įtikinamai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 02:22 val.)„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:37 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:59 val.)„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„BC „Straight“ „C“ lygos pirmenybėse įveikė „ASU dubleriai“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 21:25 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Straight“ įveikė „Kauno Rami“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 23:50 val.)Po krepšiais dominavę BC „Straight“ krepšininkai įveikė „Nebajeris“ komandą (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 21:37 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę „Vilkai“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:34 val.)