Vilkai vs Kauno technikos kolegija (75:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ J. ir P. Vileišių mokykla ‒ daugiafunkcis centras (S. Lozoraičio mokyklos patalpos), A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę „Vilkai“ nugalėjo „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus

2018 vasario 06 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 685

Antradienio vakarą J. ir P. Vileišių mokykloje ‒ daugiafunkciniame centre vyko C lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vilkai“ su „​Kauno technikos kolegija“​ (svečiai). Rungtynėse savo pranašumą įrodė šeimininkai, kurie sugebėjo išlaikyti iniciatyvą visų rungtynių metu.

​Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai. Ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis ir nei viena neįgijo ryškesnio pranašumo. Šiame ketvirtyje „Vilkų“​ komandą į priekį vedė M.Geštautas, kuris pelnė 10 taškų, o svečių – ​visas rungtynes spindėjęs L.Stankevičius, kuris pelnė 9 komandos kėlinio taškus. Po dešimties minučių – ​15:16.

​Antrajame ketvirtyje šeimininkams pavyko perimti iniciatyvą ir susikrauti apčiuopiamą persvarą. Praėjus 3 minutėms po R. Banio taiklaus dvitaškio „Vilkai“​ įgijo 5 taškų persvarą, tačiau sėkmingiau atkarpą sužaidę varžovai šį deficitą panaikino. Antrojoje ketvirčio pusėje aikštės šeimininkai pradėjo sparčiai tolti. D.Rumšys („Vilkai“) pataikydamas 2 iš eilės tolimus šūvius padėjo savo komandai pirmą kartą pasiekti dviženklę persvarą (38:28). Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 39:28.

Antroji rungtynių pusė didesnės intrigos į aikštelę neatnešė. „​Vilkai“​ išlaikė saugų atstumą nuo „KTK“​ ir sėkmingai dėstė žaidimo tempą. Pastarųjų gretose trečiajame kėlinyje toliau varžovų krepšį atakavo L.Stankevičius, o jam puikiai talkino L.Senkus, pataikęs 3 tritaškius. Tai padėjo kėlinio pabaigoje panaikinti dviženklį varžovų pranašumą – ​57:48.

​Paskutiniajame rungtynių kėlinyje šeimininkams pavyko dar labiau atitrūkti nuo varžovų. Iššaudami dar kelis tolimus šūvius jie sugrąžino dviženklį taškų skirtumą. Negausiai susirinkusiems „​Kauno technikos kolegijos“​ krepšininkams teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 75:58.

Treneris D.Gudaitis („Vilkai“​):
„​Buvom nusiteikę, žinojom, kad priešininkai neturi nei vienos pergalės. Išėjom nusiteikę laimėti. Rotacija pas mus buvo didesnė, tai pasijautė pas priešininkus nuovargis antroje rungtynių pusėje.“

„Return“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Vilkai“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2018 vasario 27 d., antradienis, 22:27 val.)„Return“ neturėjo problemų su „Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 23:37 val.),,BC ,,Straight““ lengvai įveikė ,,Kauno technikos kolegija“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:17 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 kovo 02 d., penktadienis, 21:40 val.)„Kauno technikos kolegija“ nepasipriešino „Spartai“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Grande“ vos per du kėlinukus sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Bella Italia ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 18:39 val.)Tragiškai iš toli atakavę „Vilkai“ rungtynių pabaigoje nusileido „exPersvarai“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 00:20 val.)Nebajeris nesvetingai priėmė Kauno technikos kolegiją ir nugalėjo ją labai užtikrintai (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:35 val.)