Coca-Cola vs ASU & Co „AgroVIS“ (91:71)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ susikrovė pranašumą pirmoje rungtynių pusėje ir įveikė „ASU & Co „AgroVIS““

2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 20:56 val., peržiūros: 853

Sekmadienį, kovo 4 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko G pogrupio šeimininkų ,,Coca-Cola" ir svečių ,,ASU & Co „AgroVIS" komandos.Aikštelės šeimininkai antroje rungtynių pusėje susikrovė nemažą pranašumą, kurio jiems užteko iki pat rungtynių pabaigos.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri netrukus įgijo penkių taškų pranašumą. Visgi, tuomet „Coca-Cola“ į tai atsakė 15:0 spurtu, pateikę iš eilės 5 tritaškius ir persvėrė rezultatą savo naudai – 27:19.

Antrajame kėlinį dar svečių komanda bandė pasipriešinti šeimininkams, bet sunkiai sekėsi, taigi kėlinį savo naudai laimėjo ,,Coca-Cola“ komanda – 46:36.

Trečiajame kėlinuke po dviejų iš eilės taiklių V. Stočkaus metimų šeiminkai parodė,kad ir antrajam kėlinį nepasiduos ir dar labiau padidino pranašumą – 70:49.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai neatsipalaidavo, toliau naudodamiesi varžovų klaidomis vertė jas į greitus ir lengvus taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu – 91:71.

Coca-Cola komandos treneris Vytautas Stočkus: Šiadieną didžiausias pranašumas buvo taiklūs tritaškių pataikymai., pirmoje pusėje pataikėme 7 tai ir atnešė mums pergalę.

„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:18 val.)​Antroje rungtynių pusėje „Callcredit“ įveikė „Coca-Cola“ komandą (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš ASU & Co „AgroVIS“ (71:86) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Callcredit“ iškovojo pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 18:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 21:43 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių sėkmė lydėjo ASU & Co „AgroVIS“ (2017 spalio 28 d., šeštadienis, 15:08 val.)„Kauno technologijos universitetas“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:14 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Artstone“ gynybos gniaužtai nepaliko vilčių ASU & Co „AgroVIS“ ekipai (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)