Coca-Cola vs Restauratoriai & Hausa (60:65)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“

2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 21:40 val., peržiūros: 1039

Sekmadienį, spalio 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų „Coca Cola“ bei svečių „Restauratoriai & Hausa“.

Rungtynių pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (5:5), visas pirmas kėlinys buvo įtemtas. Taigi dėsningai po pirmo kėlinuko rezultatas buvo lygus (17:17).

Antrajame ketvirtyje pradėjo ryškėti „Restauratoriai & Hausa“ komados pranašumas. . Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo (25:28).

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų beveik nekito, tas be abejonės parankiau buvo „Restauratoriai & Hausa“ komandai, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo (40:41).

Ketvirtajam kėliniui įpusėjus, komandos žaidė apyligiai, nes ėjo taškas į tašką (51:51). Abi komandos nenusileido ir kėlinys baigėsi lygiai (56:56). Po pratęsimo „Restauratoriai & Hausa“ komanda parodė savo užsispyrimą ir didelį norą laimėti. Galutinis rezultas (60:65).

„Restauratoriai & Hausa“ komandos kapitonas J.Goštautas: Paklaustas, kas lėmė Jūsų komandos pergalę, komandos kapitonas atsakė: Nežinau, nes šiandien silpnai žaidėm rungtynes, buvom praktiškai visi po vasaros pirmą kartą susirinkę, labai aukštų trūkumas, metimų sunkiai pataikėm, bet turbūt laimėjom, nes buvom už varžovus stipresni. Nors laimėjom sunkiai, bet varžovai, tai pat neblogai kovėsi. O pergalė padėjas iškovoti įžaidėjas Martynas Beržanskas.

„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Lemora“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)Povilo Mickūno vedami „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Celsis“ ekipą (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 16:13 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po atkaklios kovos palaužė „Brentex Trailer & Partner“ (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:38 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:00 val.),,Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje palaužė ,,Plastena' (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)Vieną atkarpą net 46:0 laimėję „Restauratoriai & Hausa“ nepaliko vilčių „Modestai“ (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.)