Hermis vs Elektromontuotojas (65:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 24 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Elektromontuotojas“ atkakliame susitikime palaužė „Hermis“

2017 lapkričio 24 d., Penktadienis, 22:37 val., peržiūros: 739

Penktadienį, lapkričio 24 d., A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko D pogrupio šeimininkų ,,Hermis" ir svečių ,,Elektromontuotojas".

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai (2:2), (5:5), (16:16). Bet įpusėjus pirmajam kėlinį savo taiklais mėtimais ,,Elektromontuotojas" komanda įsiveržė į priekį (19:24).

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo, kai ,,Hermio" komanda sugebėjo pasivyti priešininkus ir išlyginti rezultatą (24:24), (35:35). Bet tai truko neilgam, taiklų mėtimų pataikęs V.Sutkus padėjo komandai vėl pasprukti nuo šeimininkų (39:46).

Trečiojo ketvirčio viduryje po P. Glaniausko taiklų mėtimų rezultatas buvo lygus (49:49). Bet tada puikią atkarpą sužaidė ,,Elektromontuotojas" krepšininkas A.Mažintas perėmęs keletą svarbių kamuolių, pataikęs vieną tritaškį ir tai leido šeimininkams spurtuoti bei po trijų kėlinukų vėl pirmauti (59:60).

Ketvirtajame kėlinuke ,,Hermis" pabandė šiek tiek priartėti (64:64). Tačiau ,,Elektromontuotojo" komandai pelnius dar kelius taškelius, komanda pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis rungtynių rezultatas (65:82).

,,Elektromontuotojas" komandos treneris E.Valaitis: Mūsų pergalę lėmė turbūt startinis penketas, geresnė gynyba, patirtis.

„Elektromontuotojas“ lengvai įveikė „ASU dublerius“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 20:36 val.)„Elektromontuotojas“ be vargo įveikė „Vilkus“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Hermis“ antroje rungynių pusėje palaužė „Vilkus“ (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:43 val.) “Elektromontuotojas” iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Elektromontuotojas“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš BC „Straight“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 17:17 val.)„Hermis“ atkakliose rungtynėse nugalėjo KK „13“ (2018 sausio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Elektromontuotojas“ antroje rungtynių pusėje uždarė visus kelius į pergalę „KMAIK“ ekipai (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 17:45 val.)Vos 3 taškus per kėlinį pelnęs „Elektromontuotojas“ neatsilaikė prieš „Ryterna Group“ (2018 vasario 13 d., antradienis, 23:13 val.)„KMAIK“ vos neprisižaidė, bet iškovojo pergalę prieš „Hermis“ (66:61) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 09:27 val.)