ASS Endress + Hauser vs Hidraulit (93:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą

2019 sausio 30 d., Trečiadienis, 21:35 val., peržiūros: 837

Trečiadienį, sausio 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „ASS Endress + Hauser“ bei svečių „Hidraulit“. Svečių ekipa metė iššūkį savo varžovams tik pirmajame kėlinyje. Vėliau aikštelės šeimininkai tik didino savo pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pelnė penkis taškus be atsako. Tačiau greitai svečiai sugrįžo į rungtynes ir tuomet komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais. Prieš kėlinio pabaigą, „ASS Endress + Hauser“ vėl susigrąžino penkių taškų pranašumą, tačiau I. Jasiulevičiaus dėka, „Hidraulit“ persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:16. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau tuomet 16:0 spurtavo „ASS Endress + Hauser“ ir perimė rungtynių kontrolę į savas rankas. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:36.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau vėliau svečių puolimas visiškai sustojo – pasipylė klaidos, netaiklūs metimai ir aikštelės šeimininkai iš greitų išpuolių dar labiau padidino savo pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 67:46. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas „ASS Endress + Hauser“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 93:62.

„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„ASS Endress + Hauser“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:50 val.) „ASS Endress + Hauser“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.) „Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:18 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 16:20 val.)Negausiai susirinkę „ASS Endress + Hauser“ nugalėjo „Acme grupės“ krepšininkus (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:15 val.)