Resmila.lt vs Grizliai (55:58)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 20:05 val. @ J. Grušo meno gimnazija, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

„Grizliai“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Resmila.lt“ krepšininkus

2016 lapkričio 22 d., Antradienis, 21:51 val., peržiūros: 1523

Lapkričio 22 dieną, J. Grušo meno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Top Sport“ C lygos, B pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Resmila.lt“ (0-4) bei svečių statusą turėjusių „Grizlių“ (4-0).

Rungtynių pradžia klostėsi kiek chaotiškai ir abiems komandoms sunkiai sekėsi rasti kelią link varžovų krepšio. Tas atsispindėjo ir rezultate. Įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo lygus 5:5. Visgi, kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidė „Grizliai“, kurie po taiklių A. Lukoševičiaus ir T. Navicko metimų pirmavo 9:13.

Antrajame ketvirtyje svečiai stengėsi dar labiau atitrūkti ir taiklus P. Čerkausko tolimas šūvis padidino „Grizlių“ persvarą iki 13:21. Visgi, kėlinuko pabaigoje atsigavo ir „Resmila.lt“ ekipos puolimas ir daugiausia G. Petrausko taiklių metimų dėka šeimininkai prisivijo varžovus iki 23:26.

Trečiajame ketvirtyje „Resmila.lt“ ekipai, po keturių iš eilės pelnytų taškų, pavyko persverti rezultatą savo komandos naudai 27:26. Tačiau iškart T.Navickas pataikė tritaškį, V.Gadliauskas ir A.Butkus pridėjo po dvitaškį ir „Grizliai“ vėl buvo priekyje 27:33. Visgi, aikštelės šeimininkai, kėlinuko pabaigoje pataikė du tolimus šūvius – vieną iš jų paskutinę kėlinuko sekundę iš 9 metrų pataikė D.Mockus, o „Resmila.lt“ priartėjo iki 39:40.

Ketvirtajame kėlinuke jau atrodė, kad „Grizliai“ perėmė iniciatyvą, kai pirmavo 46:53, tačiau šeši iš eilės M. Šiukščiaus taškai per mažiau nei minutę vėl atkūrė intrigą rungtynėse, sumažindami svečių pranašumą iki 52:53. Visgi, pirmos pergalės turnyre šeimininkams iškovoti nepavyko. „Grizliai“, taiklių metimų kėlinuko pabaigoje dėka šventė sunkią pergalę. Tai buvo jų penktoji pergalė paeiliui.

„Ko visgi komandai pritrūko iki pirmosios pergalės?“

„Resmila.lt“ ekipos žaidėjas R.Vaitasius: „manau, varžovai, galbūt, daugiau patirties sukaupę. Mums trūko ir patirties ir turpučio sėkmės, nepataikėm kelių svarbių metimų prasiveržę. Ir taip pat varžovai buvo fiziškai stiprūs, sunku buvo stumdytis“.

Resmila.lt: Martynas Šiukščius – 18 tšk. (10 atk. kam.), Gintaras Petrauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Mockus – 10 tšk.

Grizliai: Vaidotas Gadliauskas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Navickas – 15 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Audrius Butkus – 9 tšk.

„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)Sezono starte „Grizliai“ įveikė KK „Garliava“ krepšininkus (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Hermio“ penketukas metė rimtą iššūkį grupės lyderiams „Resmila.lt“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Grizliai“ neturėjo didelių sunkumų prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„Grizliai“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Grizliai“ įsiveržė į priekį serijoje su „Banga“ (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Grizliai“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 19:34 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pratęsė pergalių seriją, įveikdama „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:06 val.)Birštono SC „Olimpas“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ komandą ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:08 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę KK „Garliava“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:05 val.)