Modernita vs Kauno technologijos universitetas (109:64)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 29 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Modernita“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus

2019 sausio 29 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 542

Antradienį, sausio 29 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp H pogrupio komandų „Modernita“ bei svečių „Kauno technologijos universitetas“. Jau nuo antro rungtynių kėlynio tapo aišku, kad „Kauno technologijos universitetas“ komandai šiandien atsilaikyti prieš galingai žaidžiančius „Modernita“ bus labai sunku. Kaip ir buvo galima tikėtis varžybose dominavo puolimas, „Modernita“ komanda mėgavosi rinkdami taškus ir rungtynes baigė jų pelnydami net 109.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu (2:2), (10:10), o įpusėjus pirmajam kėlinukui po tikslaus A.Pelšs tritaškio, šeimininkai pirmavo keliais taškais. Visgi, kėlinuko antroje pusėje solidžiau atrodę „Modernita“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po pirmo kėlinuko buvo priekyje – 21:15.

Antrąjį ketvertį kiek geriau pradėjo „Modernita“,kurie nepaleido savo žaidimo ir taip įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 45:33.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau „Modernita“ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą, beto jie sugebėjo per kėlinį sumesti 40 taškų. Dar tašką prie turėto pranašumo pridėję „Modernita“ komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 35 taškų persvara – 50:85.

Ketvirtame ketvirtyje „Modernita“ tiesiog ėmė dominuoti aikštelėke, kur strypė varžovus ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 109:64.

„Modernita“ komandos žaidėjas A.Pelšs: Greitas puolimas, nuvarginom varžovus per pirmus du kėlinius, paskui jiems buvo sunkiau mus pasivyti, tai ir atnešė mums šiandiena pergale.

„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė savo varžovus (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Modernita“ iškovojo užtikrintą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 14:01 val.)„Modernita“ nepaliko vilčių „TransUnion“ komandai (2019 vasario 26 d., antradienis, 22:31 val.)„TransUnion“ įtemtoje kovoje palaužė „Kauno technologijos universitetas“ krepšininkus (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„Modernita“ nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:03 val.)„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Modernita“ be didesnio vargo nugalėjo „ASS Endress + Hauser“ (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 01:21 val.)