Alfa būrys vs ICE (59:65)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 26 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Net 18 baudos metimų prametęs „Alfa būrys“ nusileido „ICE“

2017 balandžio 26 d., Trečiadienis, 21:15 val., peržiūros: 1095

Trečiadienį, balandžio 26 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 ketvirtfinalio rungtynės tarp Mažosios taurės komandų – šeimininkų teisėmis žaidusio „Alfa būrio“ ir svečių „ICE“. Rungtynių svarba buvo labai didelė, nes nugalėtojas keliauja tiesiai į pusfinalį.

„ICE“ rungtynes pradėjo spurtu ir po O. Lauciaus tolimo metimo kėlinuko viduryje pirmavo 4:13. Kėlinukas baigėsi šešiais A. Kanovalovo taškais, po kurių „ICE“ baigė pirmąjį kėlinuką turėdami dviženklią persvarą 11:23.

„Alfa būrys“ visaip stengėsi varžovus prisivyti, tačiau netaiklūs baudų metimai vis pakišdavo koją. Įpusėjus antrajam kėlinukui „ICE“ vis dar turėjo dviženklią persvarą 19:30. Antroji kėlinuko pusė buvo labai nerezultatyvi , abi ekipos įmetė vos po keturis taškus ir pasibaigus pirmajai rungtynių pusei svečiai buvo priekyje 23:34.

Trečiojo kėlinuko pradžioje A.Urmulevičius iškart pataikė tritaškį, kas užvedė „Alfą būrio“ spurtą ir aikštelės šeimininkai priartėjo iki 33:37. Bet „ICE“ atsakė O. Lauciaus tritaškiu ir rezultatas tapo 33:40. Visgi, „Alfa būrys“ spurtavo ir po A. Urmulevičiaus tolimo šūvio pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržė į priekį 42:40, o pasibaigus trečiajam ketvirčiui pirmavo minimalia persvara 44:43.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo labai chaotiškai, komandų klaidomis, techninėmis pražangomis, tačiau iš šios situacijos greičiau išsikapstė „ICE“ krepšininkai, pataikę kelis labai svarbius metimus ir nutolę nuo varžovų 49:57. Kad ir kaip „Alfa būrys“ bebandė vytis „ICE“, tačiau netaiklūs baudų metimai nulėmė, jog į pusfinalį šįkart „Alfa būrys“ praleidžia „ICE“ krepšininkus. Galutinis rungtynių rezultatas 59:65 (11:23, 12:11, 21:9, 15:22).

„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Košmarą“ (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Vos penkiese žaidęs „Gėlių bankas“ šiek tiek patampė nervus „Alfa būriui“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Alfa būrys“ įrodė savo pranašumą prieš „Enerstenos“ krepšininkus (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)Nepasinaudojusi varžovų „dovanėlėmis“ rungtynių pabaigoje, „ICE“ ekipa turėjo pripažinti „Return“ ekipos žaidėjų pranašumą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)Kovoje dėl patekimo į Didžiąją taurę ‒ „Stumbro“ pergalė (2017 balandžio 15 d., šeštadienis, 22:00 val.)Trečiajame kėlinuke prabudę „ICE“ krepšininkai iškovojo Mažosios taurės bronzą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Grande“ po atkaklaus mūšio žengė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 16:32 val.)„ICE“ lengvai įveikė BC „Ambi“ & Alaina komandą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:59 val.)„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:44 val.)