BC „Ambi“ & Alaina vs ICE (55:78)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„ICE“ lengvai įveikė BC „Ambi“ & Alaina komandą

2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 22:59 val., peržiūros: 943

Balandžio 10 -ąją, pirmadienį, įvyko pavasario „Sportturas“ taurės 2017 rungtynės tarp aikštės šeimininkų – BC „Ambi“ & Alaina bei svečių statusą turėjusių – „ICE“ komandų. Svečiai šiose rungtynėse įrodė savo pranašumą be didesnio varžovų pasipriešinimo ir laimėjo rungtynes rezultatu 55:78 (13:19, 9:18, 16:21, 17:20). Su šiuo pralaimėjimu BC „Ambi“ & Alaina komanda baigė savo pasirodymą turnyre.

Rungtynes abi ekipos pradėjo labai nervingu ir chaotišku žaidimu, kuriame abi ekipos sunkiai rinko taškus. Sužaidus puse kėlinio rezultatas tarp komandų buvo lygus (5:5). Antroje kėlinio dalyje abi ekipos galu gale “pralaužė” ledus puolime, o sėkmingiau tai darę svečiai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo šešiais taškais – 19:13.

Nuo pat antrojo ketvirčio pradžios ėmė ryškėti “ICE” ekipos pranašumas, o sužaidus kėlinyje tris minutes, jų pranašumas išaugo iki keturiolikos taškų (13:27). Svečiai žaidė greitą ir kokybišką žaidimą, o tuo tarpu BC „Ambi“ & Alaina komanda niekaip nerado kelių link varžovų krepšio. Didžioji dalis šeimininkų atakų baigdavosi klaidomis, o nuo visiško triuškinimo aikštelėje juos gelbėjo tik kelios grubios varžovų klaidos gynyboje, kuomet buvo leista šeimininkų žaidėjams pelnyti du taškus su pražanga. Prieš ilgąją pertrauką „ICE“ pranašumas buvo įtikinamas – 22:37.

Trečiajame kėlinyje kur kas aktyvesni atrodė šeimininkai, o tai jiems leido labai greitai išprovokuoti daugiau nei keturias komandines varžovų pražangas. Deja, tačiau BC „Ambi“ & Alaina komanda prie baudų metimų linijos atrodė tiesiog pasibaisėtinai, todėl įpusėjus trečiam ketvirčiui, skirtumas tarp komandų vis dar buvo nepakitęs (31:46). Vienu metu šiame kėlinyje šeimininkams buvo pavykę priartėti prie varžovų iki dešimties taškų (27 min. 38:48), tačiau po keitimo aikštelėje pasirodęs E.Zaurys bei puikiai puolime žaidęs A.Kanovalovas labai greitai „nugesino“ BC „Ambi“ & Alaina komandos bandymą sugrįžti į rungtynes. Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkų deficitas ir vėl teikė mažai viltis kovojant dėl pergalės – 38:58.

„ICE“ ekipa ketvirtajame kėlinyje tvirtai kontroliavo žaidimą bei beveik visą kėlinį pirmavo didesniu nei dvidešimties taškų skirtumu. BC „Ambi“ & Alaina ekipa šį vakarą neturėjo jokių šansų ir pralaimėjo rungtynes triuškinamu rezultatu 55:78.

Po rungtynių pakalbintas „ICE“ ekipos treneris Tomas Jonkus pabandė apibendrinti rungtynes:

Iš tikro biški vangiai žaidžiam, sunkiai iš pradžių gal net įsivažiavom pradžioj, bet varžovai matosi jau šiek tiek, mes lėti, bet jie dar lėtesni turbūt. Jų galbūt tik tai kai kurie priekinės linijos žaidėjai stipresni pasirodė bent jau šiose rungtynėse, todėl norėtųsi iš savo priekinės linijos aktyvesnių gynyboj veiksmų bei kiečiau sužaisti, nes taip negalima aikštelėje žaisti. Mes baudų neturim, bet leidžiam varžovams mesti iš po krepšio lengvus taškus. O šiaip bandom įgauti geresnį žaidimą, nes kol kas netenkina. Liko dar vienos rungtynės, tai tikimės dar geriau pagerinti žaidimą.

Tuo tarpu BC „Ambi“ & Alaina ekipos treneris Vytautas Čypas nebuvo linkęs išsiplėsti bei tiesiog apibendrino jo komandos viso turnyro esmę:

Šūdinai pradėjom, šūdinai ir pabaigėm.

BC „Ambi“ & Alaina: Julius Povilaitis – 21 tšk., Vytautas Čypas – 17 tšk., Vytautas Jakelis – 10 tšk.

„ICE“: Ernestas Ramanauskas – 20 tšk., Edvinas Zaurys – 14 tšk. (10 atk. kam.), Arijus Kanovalovas – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Ovidijus Laucius – 12 tšk.

„ASU & Co „AgroVIS“ pavogė pergalę iš „BC „Ambi“ & Alaina“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:28 val.)„Grande“ po atkaklaus mūšio žengė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 16:32 val.)„Return“ vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)Trečiajame kėlinuke prabudę „ICE“ krepšininkai iškovojo Mažosios taurės bronzą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:37 val.)„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:44 val.)Nepasinaudojusi varžovų „dovanėlėmis“ rungtynių pabaigoje, „ICE“ ekipa turėjo pripažinti „Return“ ekipos žaidėjų pranašumą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)Net 18 baudos metimų prametęs „Alfa būrys“ nusileido „ICE“ (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:15 val.)