Gėlių bankas vs Alfa būrys (55:64)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Vos penkiese žaidęs „Gėlių bankas“ šiek tiek patampė nervus „Alfa būriui“

2017 balandžio 10 d., Pirmadienis, 22:31 val., peržiūros: 849

Pirmadienį, balandžio 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės, G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Gėlių banko“ ir svečių „Alfa būrio“ ekipų. Rungtynių pradžioje svečiai iškart atitrūko, tačiau vėliau intrigą sugrąžinę aikštės šeimininkai ilgai neatsilaikė ir pergale džiaugėsi „Alfa būrys“. 55:64 (9:23, 24:14, 14:13, 8:14).

Rungtynių pradžioje sunkiai taškus rinkę aikštės šeimininkai paleido priešininkus į priekį, kurie po pirmojo kėlinuko turėjo jau keturiolikos taškų pranašumą. Vis tik, antrame ketvirtyje „Gėlių banko“ puolimas pastebimai pagerėjo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ėmė sparčiai tirpti. Įpusėjus kėlinukui šeimininkai ne tik pasivijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau taip pat spurtavęs „Alfa būrys“ iki ilgosios pertraukos pradžios susigrąžino iniciatyvą bei įgijo keturių taškų persvarą. 33:37.

Po ilgosios pertraukos ir vėl geriau startavęs „Gėlių bankas“ persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau po paprašytos minutės pertraukėlės susiėmę svečių krepšininkai iki kėlinuko pabaigos susigrąžino kelių taškų atotrūkį. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje kurį laiką vyko atkakli kova, tačiau vėliau klaidų nebekartojęs „Alfa būrys“ įgijo saugią persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos bei šventė pergalę rezultatu 55:64.

„Gėlių bankas“: Saulius Kepežinskas – 15 tšk., Rokas Druskis – 14 tšk. (10 atk. kam.), Vilius Legeika – 12 tšk.

„Alfa būrys“: Mindaugas Lukonaitis – 18 tšk. (16 atk. kam.), Arnoldas Žukauskas – 13 tšk., Edgaras Baukys – 9 tšk.

Tik po ilgosios pertraukos pabudęs „Gėlių bankas“ krito prieš „Stumbrą“ (2017 kovo 31 d., penktadienis, 21:00 val.)Net 18 baudos metimų prametęs „Alfa būrys“ nusileido „ICE“ (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:15 val.)Antroje rungtynių pusėje „Enerstena“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 19:35 val.)Kovoje dėl patekimo į Didžiąją taurę ‒ „Stumbro“ pergalė (2017 balandžio 15 d., šeštadienis, 22:00 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Košmarą“ (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Alfa būrys“ įrodė savo pranašumą prieš „Enerstenos“ krepšininkus (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)