ICE vs ASU & Co „AgroVIS“ (64:44)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS

2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 21:44 val., peržiūros: 1071

Trečiadienį V. Kuprevičiaus pagrindinė mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ ir svečių teisėmis atvykę ASU & Co „AgroVIS“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai ( 5:0), tačiau ASU & Co „AgroVIS“ pavyko atgaivinti puolimą ir sumažino skirtumą iki minimumo. Vis dėlto, „ICE“ surengė spurtą ir pranašumas išaugo iki 8 taškų ( 12:4). Šeimininkai toliau svaidė tritaškius metimus ir ASU & Co „AgroVIS“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 20:10). Likus žaisti dvi minutes abiems ekipoms nepavyko pelnyti taškų. Antrame kėlinyje ASU & Co „AgroVIS“ toliau sunkiai sekėsi susitvarkyti su varžovų „bokštais“ ir pranašumas augo ( 26:12). Ekipoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, labiau dominavo gynyba nei puolimas ir komandos toliau skyrė dviženklis pranašumas – 31:19.

Antroje rungtynių pusėje ASU & Co „AgroVIS“ ėmė mažinti skirtumą su kiekviena minute ( 37:28), tačiau „ICE“ greitai atstatė turėtą pranašumą ( 43:28). Per likusį laiką šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki 21 taško ( 51:30). Ketvirtame kėlinyje „ICE“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ir iškovojo pergalę, rezultatu – 64:44 (20:10, 11:9, 20:11, 13:14)

19 taškų deficitą panaikinę „Return“ krepšininkai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 17:56 val.)Trečiajame kėlinuke prabudę „ICE“ krepšininkai iškovojo Mažosios taurės bronzą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:37 val.)„ICE“ lengvai įveikė BC „Ambi“ & Alaina komandą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:59 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ pavogė pergalę iš „BC „Ambi“ & Alaina“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:28 val.) ASU & Co „AgroVIS“ teko pripažinti Remza & Langvila pranašumą (2017 balandžio 22 d., šeštadienis, 15:02 val.)„Grande“ po atkaklaus mūšio žengė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 16:32 val.)Nepasinaudojusi varžovų „dovanėlėmis“ rungtynių pabaigoje, „ICE“ ekipa turėjo pripažinti „Return“ ekipos žaidėjų pranašumą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)Net 18 baudos metimų prametęs „Alfa būrys“ nusileido „ICE“ (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:15 val.)