Enerstena vs Alfa būrys (72:83)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Alfa būrys“ įrodė savo pranašumą prieš „Enerstenos“ krepšininkus

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 21:41 val., peržiūros: 975

Balandžio 2 dieną, 17:45 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 komandos „Enerstena“ (šeimininkai) ir „Alfa būrys“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, pirmoje susitikimo pusėje geriau atrodė šeimininkai, kurie vienu metu turėjo 9 taškų pranašumą, bet po ilgosios pertraukos rungtynių eigą pavyko perlaužti svečiams. Nors „Alfa būrys“ neturėjo labai didelio pranašumo, bet komanda atrodė pakanamai užtikrintai ir rungtynių gale neleido varžovams atkurti intrigos. Susitikimas baigėsi rezultatu 72:83 (19:19, 21:14, 17:26, 15:24).

Jau pirmojo kėlinuko metu buvo galima pastebėti, kad komandos yra gana panašaus pajėgumo, nes žaidimas ilgą laiką vyko lygiai ir nei vienai ekipai nepavyko pasiekti ženklesnio pranašumo. Abi komandos turėjo pakankamai ilgus suolelius, tad žaidėjai per daug nesuko galvos dėl pražangų skaičiaus, o jų šį vakarą buvo išties daug. Abi komandos nemažą dalį taškų surinko nuo baudų metimo linijos. Vis tik jau antrojo kėlinuko metu ėmė ryškėti „Enerstenos“ pranašumas, jų gretose nesulaikomai žaidęs D.Aklys padėjo savo ekipai nutolti per 9 taškų atstumą. Prasidedant ilgajai pertraukai svečiai per vieną metimą sumažino atsilikimą, bet šeimininkai vis dar buvo priekyje 40:33.

Po ilgosios petraukos svečiai nieko nelaukė ir vos per keletą minučių sugebėjo išlyginti ir net persverti rezultatą savo naudai. „Enerstena“ nesugebėjo sugaudyti greitų varžovų atakų, o dabar skirtumas augo tik į priešingą pusę nei iki ilgosios pertraukos. Nors kiek permainingais ir banguotas krepšinis vyko iki ketvirtojo kėlinuko, bet tuomet svečiai dar kartą spurtavo ir pirmą kartą jų pranašumas tapo dviženklis. „Enerstena“ pradėjo skubėti, bet pasivyti priešininkų jiems taip ir nepavyko. „Alfa būrys“ puikiai finišavo ir pasiekė pergalę rezultatu 72:83.

Enerstena: Darius Aklys – 36 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Andrius Jonynas – 11 tšk., Marius Lukoševičius – 7 tšk.

Alfa būrys: Mindaugas Lukonaitis – 27 tšk. (14 atk. kam.), Arnoldas Žukauskas – 24 tšk. (11 išpr. praž.), Vytautas Šoblinskas – 20 tšk. (12 išpr. praž.)

„Iššūkio“ taurės bronzą užtikrintai čiupo „Enerstena“ (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Košmarą“ (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Ketvirtame kėlinuke geriau pasirodęs „Stumbras“ atėmė pergalę iš „Enerstena“ (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:48 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Enerstena“ lengvai įveikė BC „Jovarus“ (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 19:37 val.)Net 18 baudos metimų prametęs „Alfa būrys“ nusileido „ICE“ (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:15 val.)Antroje rungtynių pusėje „Enerstena“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai žengė į finalą (2017 gegužės 05 d., penktadienis, 22:35 val.)Enerstena perėjo Šančių barjerą (2017 gegužės 01 d., pirmadienis, 01:21 val.)Vos penkiese žaidęs „Gėlių bankas“ šiek tiek patampė nervus „Alfa būriui“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:31 val.)Kovoje dėl patekimo į Didžiąją taurę ‒ „Stumbro“ pergalė (2017 balandžio 15 d., šeštadienis, 22:00 val.)