Košmaras vs Alfa būrys (61:71)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Alfa būrys“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Košmarą“

2017 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 23:42 val., peržiūros: 750

Ketvirtadienį, balandžio 20 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 aštuntfinalio rungtynės tarp Mažosios taurės komandų – vietos „Košmaro“ bei svečių „Alfa būrio“. Pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai diktavo savo sąlygas ir dažniausiai turėjo pranašumą savo rankose. Tačiau antroje rungtynių pusėje viskas pasikeitė. Trečiąjį kėlinį kur kas geriau sužaidė svečių ekipa, o per ketvirtą kėlinį išsaugojo susikrautą dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę.

Pirmasis kėlinukas buvo itin nerezultatyvus. Pirmuosius rungtynių taškus pelnė aikštelės šeimininkai sužaidus kiek daugiau nei tris minutes. Po minutės pirmuosius taškus pelnė ir svečių ekipa, o tuomet „Košmaro“ ekipa įgijo keturių taškų pranašumą, kurį po kelių atakų panaikino „Alfa būrys“ ir išlygino rezultatą. Visgi, aikštelės šeimininkams pavyko atstatyti turėtą pranašumą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:8. Antrajame kėlinyje komandos pradėjo pataikyti į krepšį vis dažniau. Kėlinio pradžioje kiek geriau sekėsi „Košmaro“ ekipai. Jie turėjo įgiję devynių taškų pranašumą, tačiau po kelių minučių svečių ekipai vėl pavyko priartėti prie savo varžovų koviniu atstumu. Per likusį kėlinio laiką komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais, o skirtumas per daug ir nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:28.

Trečiajame kėlinyje savo pranašumą pradėjo rodyti „Alfa būrys“. Jie pradžiai išlygino rezultatą, o vėliau ir persvėrė jį savo naudai. Įpusėjus kėlinukui, svečių ekipos pranašumas siekė penkis taškus, tačiau staiga „Košmaro“ ekipa savo atsilikimą sumažino iki minimumo. Tačiau kėlinio pabaigoje gerą atkarpą sužaidė svečiai ir įgijo aštuonių taškų pranašumą, bet taiklų tritaškį su švilpuku įmetė „Košmaro“ ekipa ir apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 45:50. Lemiamą ketvirtį „Alfa būrys“ pradėjo dviem taikliais A. Urmulevičiaus tritaškiais ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau komandos pradėjo žaisti apylygiai, o svečiams puikiai sekėsi laikyti dviženklį pranašumą. Visgi, kėliniui einant į pabaigą, „Košmaro“ ekipa dar nesudėjo ginklų ir likus žaisti apie dvi minutes, sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų ir grąžino intrigą į šias rungtynes. Visgi, neilgam. „Alfa būrys“ kelias atakas užbaigė užtikrintai ir vėl nutolo nuo savo varžovų, o galiausiai ir iškovojo pergalę, kuri leido jiems patekti į ketvirtfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 61:71.

Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „KMAIK“ susitvarkė su „Košmaru“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Košmaras“ kiek netikėtai įveikė „Kauno Rami“ krepšininkus (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:37 val.)Net 18 baudos metimų prametęs „Alfa būrys“ nusileido „ICE“ (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Alfa būrys“ įrodė savo pranašumą prieš „Enerstenos“ krepšininkus (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)Vos penkiese žaidęs „Gėlių bankas“ šiek tiek patampė nervus „Alfa būriui“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:31 val.)Kovoje dėl patekimo į Didžiąją taurę ‒ „Stumbro“ pergalė (2017 balandžio 15 d., šeštadienis, 22:00 val.)