Best 4 You vs Enerstena (59:78)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, „Iššūkio“ taurės Mažasis finalas
2017 gegužės 14 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Iššūkio“ taurės bronzą užtikrintai čiupo „Enerstena“

2017 gegužės 14 d., Sekmadienis, 17:50 val., peržiūros: 935

Sekmadienį, gegužės 14 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017, Iššūkio taurės, mažojo finalo rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Best 4 You“ bei svečių teisėmis žaidusių „Enerstenos“. „Enerstenos“ ekipa jau gana užtikrintai laimėjo pirmąjį ketvirtį, per kurį įmetė net septynis tolimus metimus ir taip susikūrė pamatus pergalei. Likusių rungtynių metu jie užtikrintai kontroliavo rungtynes ir net neleido „Best 4 You“ ekipai mesti rimtesnio iššūkio.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu. Šeimininkų ekipa gan nesunkiai rinko taškus, kai tuo tarpu svečiai pradžiai taškus rinko tik tolimais metimais. Visgi, tuomet „Enerstenos“ ekipa pelnė 12 taškų be atsako ir taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Vėliau skirtumas tarp komandų šoktelėjo jau iki 16-os taškų, bet kiek sėkmingesnė kėlinuko pabaiga leido „Best 4 You“ ekipai šiek tiek sumažinti atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:31. Antrajame kėlinyje komandų puolimas suprastėjo, o ypač tai lietė „Enerstenos“ ekipą. Kėlinuko pradžioje kiek geriau sekėsi šeimininkams, kurie netrukus sumažino savo atsilikimą iki vienženklio. Visgi, kėlinuko pabaigoje kiek geriau sužaidė svečiai ir netrukus atstatė turėtą dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:43.

Trečiajame kėlinyje komandų puolimas vėl atrodė kiek gyvesnis. „Enerstenos“ ekipa kėlinį pradėjo kiek geriau ir padidino savo atotrūkį iki 19-os taškų. Tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė „Best 4 You“ ekipa, kuomet spurtavo 9:2 ir ženkiai apkirpo savo deficitą. Likusio kėlinuko metu „Enerstenos“ ekipai pavyko stabilizuoti padėtį ir išlaikyti daugmaž tokį patį skirtumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 48:59. Lemiamą ketvirtį trim taikliais dvitaškiais pradėjo „Enerstena“ ir vėl, dar labiau, nutolo nuo savo varžovų. Tuomet dvitaškį pelnė „Best 4 You“, bet į tai „Enerstena“ atsakė dar aštuoniais taškais be atsako ir įgijo jau 23-ų taškų pranašumą. Galiausiai „Best 4 You“ jau nebesugebėjo atsigauti, grįžti į rungtynes ir pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 59:78.

„Alfa būrys“ įrodė savo pranašumą prieš „Enerstenos“ krepšininkus (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)„KMAIK“ žengė į „Iššūkio“ taurės finalą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 17:50 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai žengė į finalą (2017 gegužės 05 d., penktadienis, 22:35 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Enerstena“ lengvai įveikė BC „Jovarus“ (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 19:37 val.)Ketvirtame kėlinuke geriau pasirodęs „Stumbras“ atėmė pergalę iš „Enerstena“ (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:48 val.)„Pelias“ nugalėjo „Best 4 You“ ekipą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 18:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Enerstena“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Best 4 You“ po itin atkaklios kovos palaužė „Rimo & Patikimos linijos“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 19:26 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 23:09 val.)Enerstena perėjo Šančių barjerą (2017 gegužės 01 d., pirmadienis, 01:21 val.)