Enerstena vs Gėlių bankas (57:46)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Antroje rungtynių pusėje „Enerstena“ įveikė „Gėlių banką“

2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 19:35 val., peržiūros: 914

Balandžio 9 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2017 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „Gėlių banką“. „Enerstena“ iki šių rungtynių buvo pralaimėję du kartus, o „Gėlių banko“ sąskaitoje buvo vienas pralaimėjimas.

Rungtynes geriau pradėjo „Enerstena“, kuri pelnė pirmus septynis taškus be atsako (7:0). Trečią minutę pirmus taškus pelnė „Gėlių bankas“ (7:3). Vėliau komandos žaidė lygiai. Devintą minutę komandas skyrė šeši taškai (17:11). Baigiantis kėliniui du taiklūs „Gėlių banko“ metimai leido jiems priartėti prie varžovų (17:15).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Gėlių bankas“. Svečiai pataikė du tritaškius, o vėliau dar ir dvitaškį (17:23). Tik penktą minutę pirmą tašką kėlinyje pavyko pelnyti „Enerstenai“ (18:23). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (20:25). Baigiantis kėliniui svečių pranašumas vėl padidėjo iki devynių taškų (22:31).

Trečio kėlinio pradžioje du metimus pataikė „Enerstena“ (26:31). Antrą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Gėlių bankas“ (26:33). Vėliau „Enerstena“ toliau sėkmingai rinko taškus bei gerai gynėsi. Ketvirtą minutę komandas skyrė tik vienas taškas (32:33). Netrukus „Gėlių bankas“ pranašumą padidino iki šešių taškų (32:38). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Enerstena“, kuri pasivijo ir pralenkė varžovus (42:40).

Ketvirtą kėlinį daug geriau pradėjo „Enerstena“, kuri pelnė devynis taškus be atsako (51:40). Tik aštuntą minutę pirmus taškus kėlinyje pavyko pelnyti „Gėlių bankui“ (51:42). Netrukus „Enerstenos“ persvara šoktelėjo iki 15 taškų (57:42). Baigiantis kėliniui „Gėlių bankas“ šiek tiek sumažino varžovų persvarą (57:46). „Enerstena“ iškovojo pirmą pergalę, o „Gėlių bankas“ pralaimėjo antrą kartą.

„Enerstenos“ treneris A.Rimavičius: „Varžovai buvo penkiese. Iš tikro mums reikėjo labiau primesti jiems greitą žaidimą, bet esmė tikriausiai buvo zoninė gynyba. Kiek galima pralaimėti rungtynių iš eilės, po dviejų pralaimėjimų šiandien turėjome laimėti.“

Enerstena: Andrius Rimavičius – 18 tšk. (11 atk. kam.), Edgaras Daniliauskas – 11 tšk. (18 atk. kam.), Andrius Čižinauskas – 11 tšk.

Gėlių bankas: Rolandas Stagniūnas – 16 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Saulius Kepežinskas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Legeika – 7 tšk. (10 atk. kam.)

Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Enerstena“ lengvai įveikė BC „Jovarus“ (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 19:37 val.)Enerstena perėjo Šančių barjerą (2017 gegužės 01 d., pirmadienis, 01:21 val.)„Alfa būrys“ įrodė savo pranašumą prieš „Enerstenos“ krepšininkus (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)Tik po ilgosios pertraukos pabudęs „Gėlių bankas“ krito prieš „Stumbrą“ (2017 kovo 31 d., penktadienis, 21:00 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai žengė į finalą (2017 gegužės 05 d., penktadienis, 22:35 val.)Vos penkiese žaidęs „Gėlių bankas“ šiek tiek patampė nervus „Alfa būriui“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:31 val.)Ketvirtame kėlinuke geriau pasirodęs „Stumbras“ atėmė pergalę iš „Enerstena“ (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:48 val.)„Iššūkio“ taurės bronzą užtikrintai čiupo „Enerstena“ (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 17:50 val.)