Stumbras vs Enerstena (63:61)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 07 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Ketvirtame kėlinuke geriau pasirodęs „Stumbras“ atėmė pergalę iš „Enerstena“

2017 balandžio 07 d., Penktadienis, 20:48 val., peržiūros: 936

Penktadienį, balandžio 7 dieną, VDU Atžalyno gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturo“ taurės, G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Stumbro“ ir svečių „Enerstenos“ ekipų. Nuo susitikimo pradžios komandos žaidė apylygiai, tačiau didžiąją dalį laiko keliais žingsneliais priekyje žengę svečiai po trijų kėlinių dar turėjo kelių taškų pranašumą. Ketvirtame kėlinyje puolime žymiai geriau sužaidę šeimininkai perėmė iniciatyvą ir pasiekė pergalę rezultatu 63:61 (21:20, 12:13, 11:14, 19:14).

Rungtynių pradžioje geriau startavę šeimininkai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau kiek vėliau taškus rinkti pradėję svečiai sumažino deficitą iki minimumo. Antrame kėlinuke vis dažniau taškais atakas užbaigę „Enerstenos“ krepšininkai išsiveržė į priekį ir pirmavo beveik visą antrojo kėlinuko laiko. Vis tik, ketvirčio pabaigoje vieną baudos metimą realizavęs „Stumbras“ rezultatą išlygino. 33:33.

Po ilgosios pertraukos svečius į priekį traukęs D.Aklys padėjo jiems kiek atitrūkti, ko pasekoje po trijų kėlinių „Enerstena“ turėjo trijų taškų persvarą. Nepaisant to, jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį. Kiek vėliau svečių krepšininkai dar buvo perėmę iniciatyvą, tačiau rankų nenuleidęs „Stumbras“ surengė dar vieną spurtą, po kurio priešininkai atsitiesti jau nesugebėjo. 63:61.

„Stumbras“: Titas Milašauskas – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Lukas Jonauskas – 13 tšk. (8 išpr. praž.), Martynas Dirmauskis – 11 tšk.

„Enerstena“: Darius Aklys – 36 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Rimavičius – 11 tšk., Justinas Mašeckis – 10 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Kovoje dėl patekimo į Didžiąją taurę ‒ „Stumbro“ pergalė (2017 balandžio 15 d., šeštadienis, 22:00 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Enerstena“ lengvai įveikė BC „Jovarus“ (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 19:37 val.)„Alfa būrys“ įrodė savo pranašumą prieš „Enerstenos“ krepšininkus (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Iššūkio“ taurės bronzą užtikrintai čiupo „Enerstena“ (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 17:50 val.)Tik po ilgosios pertraukos pabudęs „Gėlių bankas“ krito prieš „Stumbrą“ (2017 kovo 31 d., penktadienis, 21:00 val.)Antroje rungtynių pusėje „Enerstena“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 19:35 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai žengė į finalą (2017 gegužės 05 d., penktadienis, 22:35 val.)Enerstena perėjo Šančių barjerą (2017 gegužės 01 d., pirmadienis, 01:21 val.)„Old S/M“ pakankamai užtikrintai prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:26 val.)