Enerstena vs BC „Jovarai“ (68:31)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 23 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Enerstena“ lengvai įveikė BC „Jovarus“

2017 balandžio 23 d., Sekmadienis, 19:37 val., peržiūros: 969

Balandžio 23 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės 2017 aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius BC „Jovarus“.

Rungtynių pradžioje „Enerstena“ gynėsi be klaidų ir sužaidus keturias su puse minutės pirmavo rezultatu 7:0. BC „Jovarai“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios dar septynis taškus be atsako pelnė „Enerstena“ (14:0). Aštuntą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė BC „Jovarai“ (14:2). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau žaidė „Enerstena“, kurios pranašumas padidėjo iki 16 taškų (20:4).

Antro kėlinio pradžioje du iš eilės metimus pataikė „Enerstena“ (24:4). Antrą minutę pirmus taškus pelnė BC „Jovarai“ (24:7). Vėliau persvarą didino „Enerstena“. Puikiai gindamiesi šeimininkai šeštą minutę turėjo 23 taškų pranašumą (30:7). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Enerstenos“ persvara padidėjo iki 28 taškų (37:9).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis toliau persvara augo „Enerstenos“ naudai. Šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir septintą minutę pirmavo rezultatu 45:9. Netrukus pirmus taškus kėlinyje pelnė BC „Jovarai“ (45:11). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai (48:14).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. „Enerstena“ kėlinį geriau pradėjo bei padidino persvarą (53:16). Visgi netrukus įsižaidė ir BC „Jovarai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (53:24). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę komandas skyrė 29 taškai (60:31). Per likusį laiką geriau rungtyniavo „Enerstena“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (68:31).

„Enerstenos“ treneris A.Rimavičius: „Negalima nuvertinti priešininkų, bet iš tikro nei pas mus buvo labai gera gynyba, nei varžovai puolė gerai iš tikro. Buvo gera treniruotė ir vyrukam patirtis. Kitame etape laukia „Šančiai“. Matysime, nei vienų rungtynių neesame matę iš tikro. Reiks bandyti apsiginti ir neleisti lengvų taškų įmesti.“

Antroje rungtynių pusėje „Enerstena“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 19:35 val.)Pirmame kėlinuke juokavę „Nebajerio“ krepšininkai įsižaidė ir sutriuškino BC „Jovarus“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Iššūkio“ taurės bronzą užtikrintai čiupo „Enerstena“ (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 17:50 val.)Ketvirtame kėlinuke geriau pasirodęs „Stumbras“ atėmė pergalę iš „Enerstena“ (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:48 val.)„Alfa būrys“ įrodė savo pranašumą prieš „Enerstenos“ krepšininkus (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nepaliko vilčių BC „Jovarai“ ekipai (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 23:23 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai žengė į finalą (2017 gegužės 05 d., penktadienis, 22:35 val.)Enerstena perėjo Šančių barjerą (2017 gegužės 01 d., pirmadienis, 01:21 val.)