Best 4 You vs Pelias (42:50)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Draugiškos rungtynės
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Pelias“ nugalėjo „Best 4 You“ ekipą

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 18:12 val., peržiūros: 863

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko „Best 4 You“ ir svečių teisėmis atvykę „Pelias“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir abiems komandos sunkiai sekėsi pelnyti taškus ( 2:5). Antroje kėlinuko pusėje „Best 4 You“ pavyko pagaliau pelnyti tritaškį metimą, tačiau „Pelias“ greitai pasisidino pranašumą. Kėlinuko pabaigoje L.Balasevičius smeigė du tritaškius metimus ir skirtumas ištirpo iki minimalaus ( 11:12). Antrame kėlinyje „Best 4 You“ toliau statė žaidimą ant tolimu metimų, kur leido šeimininkams įgyti minimalų pranašumą ( 14:13). Kėlinuko pabaigoje pas „Pelias“ ekipą į aikštelę grįžo startinis penketukas, kuris leido svečiams įgyti 4 taškų pranašumą. Vis dėlto, „Best 4 You“ užtikrinčiau sužaidė paskutinę minutę ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 21:20.

Po ilgosios pertraukos „Pelias“ surengė keletą greitų atakų, kur pasiekė didžiausią pranašumą ( 24:30). Po minutės pertraukėlės „Best 4 You“ toliau neatrado savojo žaidimo, o svečiai mažais žingnsiukais didino pranašumą (28:40). Ketvirtame kėlinyje „Pelias“ žaidimas pradėjo strigti, kur šeimininkai mažino skirtumą ( 33:42). Vis dėlto, svečiai išlaikė iniciatyvą savose rankose, kur šventė pergalę, rezultatu – 42:50 (11:12, 10:8, 7:20, 14:10)

Best 4 You: Lukas Balasevičius – 17 tšk., Raimondas Savulis – 13 tšk. (15 atk. kam.), Andrius Krylovas – 6 tšk.

Pelias: Arūnas Rožė – 13 tšk., Matas Zutkis – 9 tšk. (6 rezult. perd.), Karolis Vytas – 9 tšk.

„KMAIK“ žengė į „Iššūkio“ taurės finalą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 17:50 val.)„Iššūkio“ taurės bronzą užtikrintai čiupo „Enerstena“ (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 23:09 val.)Best 4 You nepavyko rimčiau pasipriešinti KK „Garliava“ ekipai (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Best 4 You“ po itin atkaklios kovos palaužė „Rimo & Patikimos linijos“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 19:26 val.)