Vėjų linija & Garliavos duona vs Best 4 You (78:77)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2017 kovo 27 d., Pirmadienis, 23:09 val., peržiūros: 808

Kovo 27 dieną, 19:15 val., Pilėnų mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 komandos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Best 4 You“ (svečiai). Rungtynės buvo labai permainingos, abi komandos spėjo pasidžiaugti dviženkliu pranašumu, bet pagrindinio laiko išsiaiškinti nugalėtoją neužteko. Nors pratęsimo metu taip pat vyko labai atkakli kova, bet čia jau ir sėkmė buvo šeimininkų pusėje, kurie sugebėjo nepraleisti taškų į savo krepšį lemiamos atakos metu ir iškovojo sudėtingą pergalę rezultatu 78:77 (12:19, 24:10, 22:17, 12:24, 8:7).

Nors rungtynes abi komandos pradėjo gana lygiai, bet svečiai jau pirmojo kėlinuko metu, daugiausia tritaškių metimų dėka, pabėgo tolyn. Skirtumas greitai išaugo, bet tuomet „Vėjų linija & Garliavos duona“ sugebėjo pristabdyti įsibėgėjusius varžovus ir gana greitai vėl viskas prasidėjo iš naujo, o rezultatas tapo lygus. Negana to to šeimininkai pajuto žaidimą ir dabar skirtumas jau augo jų naudai. Prasidedant ilgajai pertraukai „Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo 7 taškų persvarą ir pirmavo rezultatu 36:29.

Antroje rungtynių dalyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ dar labiau įsibėgėjo, šeimininkų žaidimas tapo labai įvairiapusiškas, o tai padėjo skirtumui ir toliau augti. Vienu metu „Vėjų linija & Garliavos duona“ pirmavo net 15 taškų skirtumu ir atrodė, kad likęs laikas jau tebus formalumas. Tačiau „Best 4 You“ dar priminė apie save. Svečiai sužaidė kelias labai sėkmingas atkarpas ir, atrodytų, iš niekur intriga sugrįžo. Negana to svečiai buvo pagavę tokį tempą, kad paskutinėmis atakomis netgi persvėrė rezultatą savo naudai. „Vėjų linija & Garliavos duona“ išsigelbėti sugebėjo tik L. Varno tikslių baudų dėka ir būtent jam komanda turi būti dėkinga už padovanotą pratęsimą. Pagrindinis laikas baigėsi esant rezultatui 70:70.

Pratęsimas taip pat buvo itin atkaklus, abi komandos žaidė taškas į tašką, bet čia įtakos turėjo ir pražangos, žaidėjai po truputį ėmė iškristi, bet intriga niekur nedingo. Vis tik nugalėtoją nulėmė tik smulkmenos, „Best 4 You“ turėjo šansus rezultatyviai užbaigti paskutinę savo ataką, bet nuo krepšininkų čia nusisuko sėkmė ir sudėtinga pergalė atiteko šeimininkams. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:77.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Raila – 20 tšk. (21 atk. kam., 8 išpr. praž.), Mantas Daunoravičius – 11 tšk.

Best 4 You: Raimondas Savulis – 25 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Balasevičius – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Andrius Krylovas – 15 tšk. (6 išpr. praž.)

„VU KHF“ įveikė „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ pasipriešinimą bei prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:17 val.)T.Vitkevičiaus vedami KK „Garliava“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 20:18 val.)„Pelias“ nugalėjo „Best 4 You“ ekipą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 18:12 val.)Best 4 You nepavyko rimčiau pasipriešinti KK „Garliava“ ekipai (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Iššūkio“ taurės bronzą užtikrintai čiupo „Enerstena“ (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Best 4 You“ po itin atkaklios kovos palaužė „Rimo & Patikimos linijos“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 19:26 val.)„KMAIK“ žengė į „Iššūkio“ taurės finalą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 17:50 val.)