Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs Old S/M (84:91)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 12 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose neišlaikė Old S/M egzamino

2017 gegužės 13 d., Šeštadienis, 00:30 val., peržiūros: 1000

Dar vienose pavasario „Sportturas“ rungtynėse penktadienio vakare Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose priėmė Old S/M komandą. Nuo pat susitikimo pradžios matėsi, kad kieta kova bus neišvengiama iki pat rungtynių pabaigos, klausimas į kurį kaip visada bandė atsakyti komandos jaunystė ar patirtis nugalės šį kartą. Susitikimą pradėjo M.Knyšius bei A.Marchockis tritaškiai į kuriuos atsakė tik E.Karpavičius dvitaškis. Vis tik kėlinukui įsibėgėjant R.Stankus bei L.Ivanovas inicijuotas spurtas 9-0 leido svečiams šiek tiek pabėgti 6:11. Netrukus šeimininkai vedini M.Knyšius atsitiesė ir vėl alsavo varžovams į nugarą atsilikdami vieno metimo atstumu ir po pirmojo kėlinuko turėdami trapų deficitą 21:23. Antrajame ketvirtyje pradėjo ryškėti Old S/M komandos pranašumas, ramiai, daugiausia protingai įžaisdami kamuolį iki dėkingos metimo fazės svečiai po truputį didino skirtumą, o skubūs jaunųjų Birštono SC ‒ „Olimpas“ metimai neleido jiems toliau laikyti pusiausvyros ir po 20-ies minučių 34:43 priekyje buvo Old S/M.

Trečiajame ketvirtyje po tragiškos jo pradžios atsiliekant jau 16 taškų skirtumu, šeimininkai vedini M.Knyšius kilo į šturmą. Iki kėlinio pabaigos gerą bangą pagavę Birštono SC ‒ „Olimpas“ vaikinai sugebėjo ištirpdyti skirtumą tarp komandų iki minimumo ir jeigu ne L.Ivanovas, kuris vienas ėmėsi lyderio vaidmens komandai sunkiu metu situacija aikštėje galėjo būti dar prastesnė. Tik prasidėjus lemiamam ketvirčiui Birštono SC ‒ „Olimpas“ po E.Keblikas dvitaškio pagaliau vėl išsiveržė į priekį, tačiau neilgam. Iš L.Ivanovas estafetę parėmęs L.Akstinavičius pelnė pirmus 13 savo komandos taškų taip didindamas skirtumą iki 7 savo komandos naudai. Ir kai rungtynių svarstyklės rodės nusviro į labiau patyrusios komandos pusę, jaunimas ir jų entuziazmas turėjo savo atsaką. Likus žaisti maždaug 3 minutes niekas dar nebuvo aišku, nes Old S/M komanda vėl pirmavo vos vienu taškeliu 78:79. Paskutinę rungtynių dalį baigė šaltakraujiški A.Dedela, E.Karpavičius bei L.Ivanovas tolimi šūviai, o pastarojo taiklios baudos galutinai išsprendė rungtynių likimą, tad po nuožmios 40 minučių kovos švieslentėje degė skaičiai 84:91 Old S/M naudai.

Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nepaliko vilčių BC „Jovarai“ ekipai (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 23:23 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios žengė į Didžiosios taurės pusfinalį (2017 gegužės 09 d., antradienis, 00:00 val.)Visas rungtynes pirmavęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ susitvarkė su „Ragais“ (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:33 val.)Kovoje dėl trečios vietos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Straight“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 22:40 val.) Omega nesvetingai priėmė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:10 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigę „Lietuvos geležinkeliai“ krito prieš „Old S/M“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Old S/M“ pasiekė pergalę (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:31 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Old S/M“ nugalėjo „Alumnita“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 15:13 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale „Old S/M“ palaužė „Šešių sūrių“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 23:14 val.)