Alumnita vs Old S/M (32:45)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nerezultatyviose rungtynėse „Old S/M“ nugalėjo „Alumnita“

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 15:13 val., peržiūros: 1130

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Alumnita“ ir svečių teisėmis atvykę „Old S/M“.

Rungtynes abi komandos pradėjo sunkiai tiek gynyboje, tiek puolime. „Old S/M“ pirmieji atrado savąjį žaidimą ir greitai atitrūko nuo varžovų ( 2:10). Kėlinuko pabaigoje M.Lakickas truktelėjo komandą ant pečių, kur skirtumas ištirpo iki 6 taškų ( 7:13). Antrame kėlinyje toliau abiems ekipoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus, tačiau „Alumnita“ toliau vijosi varžovus ( 16:17). Likus žaisti dvi minutes „Old S/M“ sugebėjo tik dviems taškais padidinti pranašumą – 16:19.

Po ilgosios pertraukos „Old S/M“ trečią kėlinuką pradėjo užtikrintai, kur su kiekviena minute didino pranašumą ( 31:18). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir atotrūkis tarp komandų išliko toks pats ( 20:35). Ketvirtame kėlinyje „Alumnta“ mažais žingsniukais ėmė mažinti skirtumą, tačiau „Old S/M“ greitai atstatė pranašumą ( 24:39). Rungtynių pabaigoje svečiai išlaikė iniciatyvą savose rankose , kur iškovojo pergalę, rezultatu – 32:45 (7:13, 9:6, 4:16, 12:10)

Alumnita: Tomas Vaitkus – 14 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Lakickas – 8 tšk., Ringoldas Rainys – 3 tšk.

Old S/M: Robertas Stankus – 14 tšk., Audrius Dedela – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Linas Drulia – 4 tšk.

Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale „Old S/M“ palaužė „Šešių sūrių“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Old S/M“ pakankamai nesunkiai peržengė BC „Boom“ barjerą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 21:00 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė pergalę pažemindami „Alumnitą“ (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 22:36 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Old S/M“ pasiekė pergalę (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:31 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigę „Lietuvos geležinkeliai“ krito prieš „Old S/M“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose neišlaikė Old S/M egzamino (2017 gegužės 13 d., šeštadienis, 00:30 val.)„Old S/M“ pakankamai užtikrintai prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:26 val.)Alumnita neatlaikė komandos Šančiai gero žaidimo (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 16:39 val.)