Omega vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (89:65)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 07 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Omega nesvetingai priėmė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą

2017 balandžio 08 d., Šeštadienis, 00:10 val., peržiūros: 882

Penktadienio vakarą Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje Omega priėmė svečius iš Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą. Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po E.Kuzabavičius tritaškio sužaidus 3 minutes pirmavo 8:2. Svečiai ilgai nelaukė ir po komandiškai sužaistos atkarpos bei 4 tritaškių pirmo kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį ir netgi įgijo šiokį tokį pranašumą 20:16. Antrajame ketvirtyje Omega vyrai greitai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį, nors skirtumas tarp komandų buvo nedidelis tačiau 2-4 taškų pranašumą nuolat išlaikė šeimininkai, kol prasidėjus paskutinei kėlinio minutei E.Šerpenskas dvitaškiu su bauda, bei po to sekęs M.Čepulionis tritaškis vėl išvedė į priekį svečius ir po dviejų kėlinių 35:37 priekyje Birštono SC ‒ „Olimpas“.

Po didžiosios pertraukos D.Šliogeris 6 taškai bei E.Kuzabavičius tritaškis svarstykles vėl persvėrė į šeimininkų pusę, dar 5 taškus pridėjo J.Keršys ir Omega kėlinuko pabaigoje grėsmingai nutolo, o prieš lemiamą atkarpą įgijo netgi dviženklį pranašumą 57:45. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje komandiškai žaidę šeimininkai išsprendė visas likusias užduotis šiose rungtynėse o likus maždaug apie 3 minutes iki rungtynių pabaigos K.Valiulis dvitaškis padidino skirtumą iki triuškinančios 31 taško atžymos. Supratę, kad nenusipelnė šitokio sutriuškinimo svečiai garbingai užbaigė rungtynes, kurias 89:65 laimėjo Omega vyrai.

Omega: Juozas Keršys – 29 tšk. (6 išpr. praž.), Emilis Kuzabavičius – 18 tšk., Donatas Šliogeris – 16 tšk., Gediminas Naikauskas – 14 tšk.

Birštono SC ‒ „Olimpas“: Evaldas Šerpenskas – 22 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Seilius – 14 tšk., Tadas Miliūnas – 9 tšk.

Kovoje dėl trečios vietos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Straight“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 22:40 val.)Visas rungtynes pirmavęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ susitvarkė su „Ragais“ (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:33 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nepaliko vilčių BC „Jovarai“ ekipai (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 23:23 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose neišlaikė Old S/M egzamino (2017 gegužės 13 d., šeštadienis, 00:30 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios žengė į Didžiosios taurės pusfinalį (2017 gegužės 09 d., antradienis, 00:00 val.)„Omega“ lengvai susitvarkė su „Nebajerio“ ekipa (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:13 val.)