Šančiai vs Old S/M (68:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 11 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Solidų pranašumą iššvaistę „Old S/M“ pasiekė pergalę

2017 balandžio 11 d., Antradienis, 23:31 val., peržiūros: 895

Antradienį, balandžio 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės, H pogrupio rungtynės, tarp vietos „Šančių“ ir svečių „Old S/M“ ekipų. Nuo susitikimo pradžios dominavę svečiai greit atitrūko ir įgijo solidų pranašumą, tačiau antroje rungtynių pusėje deficitą panaikinę aikštės šeimininkai sugrąžino intrigą. Vis tik, užtikrinčiau pabaigoje sužaidę „Old S/M“ išsaugojo pergalę rezultatu 68:74 (16:30, 17:22, 21:14, 14:8).

Jau pačioje susitikimo pradžioje žymiai geriau startavę svečių krepšininkai ėmė tolti ir įpusėjus ketvirčiui turėjo jau dvylikos taškų pranašumą, kurį iki pirmojo kėlinuko pabaigos dar spėjo padidinti iki keturiolikos taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau vieną po kitos greitas atakas taškais užbaigdavę „Old S/M“ ekipos krepšininkai įgijo 21-ieno taško pranašumą. Kiek vėliau sparčiau taškus rinkti pradėję „Šančių“ žaidėjai iki ilgosios pertraukos pradžios sumažino deficitą iki devyniolikos taškų. 33:52.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkų puolimas pastebimai pagerėjo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ėmė tirpti. Jau įpusėjus kėlinukui komandas skyrė trylika taškų, o kiek geriau pabaigą sužaidę „Šančiai“ sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje „Šančius“ dar labiau į priekį truktelėjo du taiklūs tolimi K. Petrausko metimai, po kurių komandas skyrė vos keturi taškai. Vis tik, pačiu laiku susiėmę svečių krepšininkai sugebėjo atsilaikyti bei išsaugoti pergalę rezultatu 68:74.

„Old S/M“ pakankamai užtikrintai prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:26 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale „Old S/M“ palaužė „Šešių sūrių“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 23:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Old S/M“ nugalėjo „Alumnita“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 15:13 val.)„Old S/M“ pakankamai nesunkiai peržengė BC „Boom“ barjerą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 21:00 val.)Beveik visas rungtynes priekyje žengę „Lietuvos geležinkeliai“ susitvarkė su „Šančiais“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:29 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigę „Lietuvos geležinkeliai“ krito prieš „Old S/M“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose neišlaikė Old S/M egzamino (2017 gegužės 13 d., šeštadienis, 00:30 val.)Alumnita neatlaikė komandos Šančiai gero žaidimo (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 16:39 val.)Enerstena perėjo Šančių barjerą (2017 gegužės 01 d., pirmadienis, 01:21 val.)