Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs BC „Jovarai“ (86:42)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 14 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC ‒ „Olimpas“ nepaliko vilčių BC „Jovarai“ ekipai

2017 balandžio 14 d., Penktadienis, 23:23 val., peržiūros: 949

Penktadienį, balandžio 14 -ąją dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko Kauno „Švyturio“ krepšinio lygos organizuojamų Pavasario „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai Birštono SC ‒ „Olimpas“ (1-1) ir BC „Jovarai (1-1).

Jau pačioje rungtynių pradžioje Birštono SC ‒ „Olimpas“ spurtavo ir po dviejų iš eilės M. Čepulionio tritaškių pirmavo 14:0. Nors BC „Jovarai“ šiek tiek priartėjo 17:6, tačiau penki paeiliui aikštelės šeimininkų taškai kėlinuko pabaigoje leido jiems pirmauti 22:6.

Antrajame kėlinuke po kelių taiklių metimų svečiai vėl priartėjo iki 26:17. Bet tada A.Marchockis iškart smeigė tritaškį, dar du tolimus metimus pridėjo E.Šerpenskas, vėliau tolimą metimą pataikė ir M.Knyšius, o Birštono SC ‒ „Olimpas“ atkarpą laimėjo 23:0 ir įpusėjus rungtynėms šeimininkai jau buvo priekyje 49:17.

Trečiajame kėlinuke ir toliau Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkai kontroliavo rungtynes ir įpusėjus kėlinukui jau pirmavo 61:21. Tada dar penkis taškus pridėjo E.Šerpenskas ir M.Čepulionis, bet į tai BC „Jovarai“ atsakė T. Petraičio ir A. Lažinsko metimais, po kurių rungtynių rezultatas buvo 66:25.

Ketvirtajame kėlinuke BC „Jovarai“ sužaidę geriausią savo ketvirtį šiose rungtynėse, per kurį įmetė 17 taškų. Labai norėję įmesti bent 40 taškų, svečiai tai ir padarė. Paskutinėmis rungtynių sekundėmis tritaškį nuo lentos pataikė P.Venckūnas. Galutinis šių rungtynių rezultatas 86:42 (22:6, 27:11, 17:8, 20:17).

Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose neišlaikė Old S/M egzamino (2017 gegužės 13 d., šeštadienis, 00:30 val.)Kovoje dėl trečios vietos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Straight“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 22:40 val.)Visas rungtynes pirmavęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ susitvarkė su „Ragais“ (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:33 val.) Omega nesvetingai priėmė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:10 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios žengė į Didžiosios taurės pusfinalį (2017 gegužės 09 d., antradienis, 00:00 val.)Pirmame kėlinuke juokavę „Nebajerio“ krepšininkai įsižaidė ir sutriuškino BC „Jovarus“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:35 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Enerstena“ lengvai įveikė BC „Jovarus“ (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 19:37 val.)