Ragai vs Birštono SC ‒ „Olimpas“ (51:65)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 19 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ susitvarkė su „Ragais“

2017 balandžio 19 d., Trečiadienis, 22:33 val., peržiūros: 997

Trečiadienį, balandžio 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „Ragų“ ir svečių Birštono SC – „Olimpo“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios kokybiškesnį žaidimą demonstravę birštoniečiai pasiekė pergalę rezultatu 51:65 (14:18, 8:11, 12:16, 17:20).

Susitikimą geriau pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau čia pat spurtą 0:9 surengęs Birštono SC – „Olimpas“ persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau „Ragai“ dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę svečiai įgijo keturių taškų pranašumą. Antrame kėlinuke ir toliau greitame puolime priešininkų klaidas taškais vertę birštoniečiai tik didino atotrūkį, kuris ilgai netruko peržengti dviženklę ribą. Vis tik, šįkart kėlinuką geriau pabaigė aikštės šeimininkai, kurie sumažino deficitą iki septynių taškų. 22:29.

Po ilgosios pertraukos iškart dar aštuonis taškus be atsako surinkę svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. Nepaisant to, taip lengvai rankų nuleisti neketinę „Ragai“ iki kėlinuko pabaigos sušvelnino deficitą iki vienuolikos taškų. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje šeimininkams dar buvo pavykę sumažinti deficitą iki septynių taškų, tačiau čia pat spurtavę svečiai iškart atitrūko bei įgijo dvidešimties taškų pranašumą. Likęs laikas tebuvo formalumas, ko pasekoje pergale džiaugėsi Birštono SC – „Olimpas“. 61:65.

Po šios pergalės Birštono SC – „Olimpas“ keliauja į ketvirtfinalį, kuriame jų jau laukia „Brentex Trailer“.

Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nepaliko vilčių BC „Jovarai“ ekipai (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 23:23 val.)Kovoje dėl trečios vietos Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Straight“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 22:40 val.) Omega nesvetingai priėmė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 00:10 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose neišlaikė Old S/M egzamino (2017 gegužės 13 d., šeštadienis, 00:30 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios žengė į Didžiosios taurės pusfinalį (2017 gegužės 09 d., antradienis, 00:00 val.)Didžiąją rungytnių dalį pirmavę „Ragai“ patiesė „Artstone“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Kauno technikos kolegija“ ketvirtajame kėlinyje nusileido „Ragų“ ekipai (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Ragai“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Remzą & Langvilą“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:38 val.)