Nebajeris vs ICE (53:66)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2017 gegužės 14 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Trečiajame kėlinuke prabudę „ICE“ krepšininkai iškovojo Mažosios taurės bronzą

2017 gegužės 14 d., Sekmadienis, 20:37 val., peržiūros: 1049

Sekmadienį, gegužės 14 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017, Mažosios taurės, mažojo finalo rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Nebajeris“ bei svečių teisėmis žaidusių „ICE“ krepšininkų.

Rungtynių pradžioje „Nebajeris“ ekipos krepšininkas M.Kazickas įsmeigė du tritaškius, po kurių šeimininkai pirmavo 8:7. Kėlinuko pabaigoje abi komandos apsikeitė tolimais metimais, kuriuos pataikė šeimininkų žaidėjas V.Čiuplys, svečiams – T.Jonkus, o kėlinukas baigėsi V. Čiuplio dviem taškais ir „Nebajeris“ buvo priekyje 16:14.

Antrajame kėlinuka po D.Pap metimo „ICE“ įsiveržė į priekį 18:20, bet nuo tada svečių krepšininkų puolimas visiškai užstrigo, kuo puikiai pasinaudojo šeimininkai. Jie surengė spurtą ir pasibaigus antrajam kėlinukui jau buvo susikrovę dviženklią persvarą 34:22.

Trečiajame kėlinuke viskas apsivertė aukštyn kojomis per kelias minutes. „ICE“, E. Ramanausko, D.Pap ir O. Lauciaus tritaškių metimų dėka labai greitai persverė rungtynių rezultatą svečių naudai 34:35. Bet tada iškart tritaškiu atsakė M.Ežerskis, „Nebajeris“ pridėjo dar keturis taškus, po kurių pirmavo 41:35. Kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidė „ICE“, kurių deficitas pasibaigus trečiajam ketvirčiui buvo minimalus 46:45.

Ketvirtajame kėlinuke visišką rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė „ICE“ krepšininkai. Po penkių paeiliui O. Lauciaus taškų svečiai jau pirmavo 48:56. Rungtynių pabaigoje „Nebajerio“ krepšininkai, šiandien žaidę vos šešiese, jau buvo pavargę ir į lemiamą šturmą nekilo. Galutinis rungtynių rezultatas 53:66 (16:14, 18:8, 12:23, 7:21).

Pirmame kėlinuke juokavę „Nebajerio“ krepšininkai įsižaidė ir sutriuškino BC „Jovarus“ (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:35 val.)„Grande“ po atkaklaus mūšio žengė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 16:32 val.)„VU KHF“ prasibrovė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 07 d., sekmadienis, 17:57 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai susitvarkė su „Nebajeriu“ (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:35 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Nebajeris“ įveikė „Acme“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 22:39 val.)„ICE“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš ASU & Co „AgroVIS (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 21:44 val.)Nepasinaudojusi varžovų „dovanėlėmis“ rungtynių pabaigoje, „ICE“ ekipa turėjo pripažinti „Return“ ekipos žaidėjų pranašumą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)„ICE“ lengvai įveikė BC „Ambi“ & Alaina komandą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ paskutiniame kėlinyje iššvaistė solidžią persvarą ir pratęsime nusileido „Nebajeris“ ekipai (2017 balandžio 30 d., sekmadienis, 21:56 val.)Net 18 baudos metimų prametęs „Alfa būrys“ nusileido „ICE“ (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:15 val.)