BC „Boom“ vs Old S/M (62:81)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 gegužės 03 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Old S/M“ pakankamai nesunkiai peržengė BC „Boom“ barjerą

2017 gegužės 03 d., Trečiadienis, 21:00 val., peržiūros: 999

Trečiadienį, gegužės 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos BC „Boom“ ir svečių „Old S/M“ ekipų. Susitikimo pradžioje svečiams pavyko iškart atitrūkti, tačiau vėliau intriga grįžo ir šeimininkai buvo persvėrę rezultatą savo naudai. Vis tik, paskutiniame kėlinuke šansų nebeturėję BC „Boom“ žaidėjai turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu 62:81 (22:25, 16:20, 15:9, 9:27).

Rungtynių pradžioje geriau žaidę svečiai ėmė tolti nuo varžovų, tačiau kėlinuką taikliais tritaškiais užbaigę BC „Boom“ krepšininkai sumažino deficitą iki trijų taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė apylygiai, tačiau nežymiai geriau pasirodę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios rezultatyvią atkarpą sužaidę „Old S/M“ žaidėjai įgijo septynių taškų pranašumą. 38:45.

Po ilgosios pertraukos tris tolimus metimus smeigę aikštės šeimininkų snaiperiai ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos svečiams pavyko susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas. Paskutinėje rungtynių dalyje visa intriga staiga išgaravo ir spurtavę „Old S/M“ ekipos krepšininkai atitrūko įgydami solidų pranašumą, ko pasekoje šventė užtikrintą pergalę rezultatu 62:81.

Po šios pergalės „Old S/M“ žengė į pusfinalį, kuriame ginklus surems su Birštono SC – „Olimpo“ ir „Brentex Trailer“ poros nugalėtoju.

„Old S/M“ pakankamai užtikrintai prasibrovė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:26 val.)Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale „Old S/M“ palaužė „Šešių sūrių“ komandą (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 23:14 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Old S/M“ nugalėjo „Alumnita“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 15:13 val.)Rimo & Patikima linija buvo pasirengusi lygiai kautis tik beveik pusantro kėlinio prieš BC „Boom“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:21 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „Old S/M“ pasiekė pergalę (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:31 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Boom“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)BC „Boom“ lygos naujokus pasitiko su šaltu dušu (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:02 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ namuose neišlaikė Old S/M egzamino (2017 gegužės 13 d., šeštadienis, 00:30 val.)Ketvirtame kėlinyje užstrigę „Lietuvos geležinkeliai“ krito prieš „Old S/M“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)