Smart Team vs BC „Boom“ (33:120)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

BC „Boom“ lygos naujokus pasitiko su šaltu dušu

2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 23:02 val., peržiūros: 1119

Balandžio 3 dieną, 20:40 val., V.Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 komandos „Smart Team“ (šeimininkai) ir BC „Boom“ (svečiai). Vos pirmuosius žingsnius mėgėjų krepšinyje žengiantys „Smart Team“ krepšininkai šį vakarą galėjo įsitikinti, kad kartais varžovai būna negailestingi. BC „Boom“ pasinaudojo savo stipriosiomis pusėmis ir parodė varžovams savo jėgą. Vis tik ateityje „Smart Team“ tikrai išvengs tokių sutriuškinimų, nes startas naujokams visuomet būna nelengvas. Susitikimas baigėsi rezultatu 33:120 (6:30, 12:31, 6:27, 9:32).

Nors pirmuosius taškus rungtynėse gana lengvai surinko šeimininkai, bet tuomet BC „Boom“ pajautė, kad varžovai yra gerokai silpnesni ir suskubo tuo pasinaudoti. „Smart Team“ ekipoje žaidėjai lyg ir turėjo savo užduotis, bet meistriškumo trūkumas ir gerokai fiziškai tvirtesni varžovai darė savo. Svečiai parėmė kamuolius praktiškai kada panorėję, o skirtumas greitai išaugo. Ilgą laiką BC „Boom“ naudojo aikštės spaudimą ir kiek atleido savo presingą tik prieš pat ilgąją pertrauką. „Smart Team“ taškus rinko tik pavieniais veiksmais, o skirtumas prasidedant ilgajai pertraukai atrodė nepadorus 18:61.

Didelių permainų neįvyko ir po ilgosios pertraukos. Abi komandos liko ištikimos sau, sparčiai augo „Smart Team“ klaidų skaičius, tuo tarpu svečiai stengėsi sukurti daugiau gražių epizodų. Tiesa, „Smart Team“ nebuvo tik statistai gynyboje, nors ir praleido net 120 taškų, bet ne vieną kartą varžovus sustabdė kietomis pražangomis ir neleido smagintis dėjimais. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas, abi komandos turėjo savo tikslus ir rezultatas įtakos žaidimui visiškai neturėjo. Susitikimas baigėsi rezultatu 33:120.

Smart Team: Gintautas Tubilevičius – 9 tšk., Vytenis Pilka – 7 tšk., Andrius Gudaitis – 5 tšk.

BC „Boom“: Dovydas Jurkevičius – 21 tšk. (6 perimt. kam.), Mantas Tamošauskas – 19 tšk. (13 atk. kam., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Paulius Mitkus – 18 tšk. (8 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Kipras Atkočiūnas – 16 tšk. (6 perimt. kam.), Aurimas Žabaliūnas – 15 tšk. (13 atk. kam., 5 perimt. kam.), Osvaldas Sarpalius – 14 tšk., Orestas Margelis – 13 tšk. (5 perimt. kam.)

„Smart Team“ garbingai priešinosi „Kauno savivaldybė & Policija“ penketukui (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 23:38 val.)Rungtynių pabaigoje BC „Boom“ įveikė „Kauno savivaldybės & Policijos“ krepšininkus (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:08 val.)Pirmosios istorijoje „Smart Team“ komandos rungtynės mėgėjų lygoje paženklintos triuškinamu pralaimėjimu (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Old S/M“ pakankamai nesunkiai peržengė BC „Boom“ barjerą (2017 gegužės 03 d., trečiadienis, 21:00 val.)Rimo & Patikima linija buvo pasirengusi lygiai kautis tik beveik pusantro kėlinio prieš BC „Boom“ (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 22:21 val.)